Jump to content



ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ PC


StraKou

Recommended Posts

Να σου πω την αληθεια εψαχνα για το p45, αλλα οι μητρικες που το εχουν ειναι κατα 30 ευρω πιο ακριβες (στην καλυτερη περιπτωση). Επισης, το πλαισιο δεν εχει καθολου gigabyte κ εμπιστευομαι μονο αυτες κ τις asus (asus θα προτεινα αλλα ειναι πιο ακριβες). RAM ειπα τις πιο πανω γιατι ειναι ιδιες με αυτες που ηθελε να βαλει (κ φθηνοτερες), απλα σε cl5 (κ δεν τις ειχε κ το πλαισιο). Τροφοδοτικα δε μ' αρεσουν προσωπικα αυτα που εχει το πλασιο κ gpu πιστευω πως ειναι στα ιδια περιπου η 9800GT με την HD3870.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά αποφάσισα να πάρω vga-ram με 150 euro και αργότερα όταν μαζέψω περισσότερα χρήματα πάω για νέο σύστημα. Λέω να πάρω αυτά

vga

ram(δύο από αυτές)

το σύστημα μου είναι : pentium 4 @2.8 1gb ddr 400 με έναν σκληρό.

Το 400άρι τροφοδοτικό μου fsp θα αντέξει το νέο hardware?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποφάσισα να πάρω vga-ram με 150 euro και αργότερα όταν μαζέψω περισσότερα χρήματα πάω για νέο σύστημα. Λέω να πάρω αυτά

vga

ram(δύο από αυτές)

το σύστημα μου είναι : pentium 4 @2.8 1gb ddr 400 με έναν σκληρό.

Το 400άρι τροφοδοτικό μου fsp θα αντέξει το νέο hardware?

Κάρτα γραφικών 78€

2ΧΜνήμες 64€

Σύνολο 142€.

Υπερβολικά μεγάλο κόστος για τόσο παλιά, πλέον, τεχνολογία όπως το AGP και οι απλές DDR. Μην πετάς λεφτά. Πήγαινε σε νέο σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ο john_dr εχει δικιο, ειναι παρα πολλα λεφτα. Αν μπορεις να βρεις μεταχειρισμενα με το μισο (και παρακατω) κοστος παρ'τα, αλλιως δεν αξιζει αφου θα παρεις καινουριο συστημα σε λιγο καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.