Jump to content



Ερωτηση για FSB!!!


orontius_Angel

Recommended Posts

Μια χαρα συστηματακι εχεις. Ειναι πολλοι παραγοντες που παιζουν ρολο. Τι χρηση γινεται, ποσα θες/μπορεις να ξοδεψεις και καθε ποσο σε συχνοτητα κλπ.

ωχ....χαλιας δηλαδη...

Παντα να ξερεις υπαρχουν πιο εξελιγμενα πραγματα.... ακομα και στα πιο extreme builds. Θα με επιβεβαιωσουν.... ελπιζω!:105: και οι αρχαιοτεροι του κλαδου.... ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑ?

:001: :)

Link to comment
Share on other sites

ωχ....χαλιας δηλαδη...χαιρομαι γι'αυτο...που κατεχω την πρωτια τουλαχιστον καπου!!:-)

μωρε...ας το ειχα εγω το συστημα σου...τι να πω εγω που ειμαι ακομα με pentium 4 και με ραμ στα 333mhz.και σιγουρα δν ειμαι μονο εγω...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα συστηματακι εχεις. Ειναι πολλοι παραγοντες που παιζουν ρολο. Τι χρηση γινεται, ποσα θες/μπορεις να ξοδεψεις και καθε ποσο σε συχνοτητα κλπ.

κοιτα τον υπολογιστη τον εχω περισσοτερο για να καιγομαι στα παιχνιδια και να απολαμβανω την πρωτια που κατεχει σαν μηχανημα...ειναι οτι πιο τελειο εχει δημιουργησει ο ανθρωπος.....τωρα θελω να κρατησω αυτα που εχω και απλα να παρω μια αλλη cpu και μια αλλη κ.γραφικων...επισης να βαλω και αλλες 2 μνημες....τπτ αλλο....:-Ρ οσο για το καθε ποσο,αν ειχα τρεληηηηη ανεση στα χρηματα πιστεψε με θα ειχα καψει πολλες cpu και πολλα αλλα....και θα αγοραζα καθε τοσο..ετσι προσεχω μεχρι την επομενη περιοδο αγορων,οποτε και να ειναι αυτη....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εγω εχω τον ε6300 με μητρικη abit ab9 ....

αυτη τη στιγμη που σας γραφω ειμαι με fsb 470 * 7 = 3290 mhz σταθεροτατος με το ορθος να τρεχει περιπου 5 ωρες...

v core = 1.35

voltage (μνημες)= 2,00

πιστευω οτι ειμαι καλα......:)

(δεν με βλεπω να τον αλλαζω γρηγορα,και τον εχω και 4 χρονια)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.