Jump to content



SAMSUNG 22X SUPER WRITEMASTER SPEED PLUS


eliaselias_0

Recommended Posts

Παιδιά αγόρασα το SAMSUNG 22X SUPER WRITEMASTER SPEED PLUS, το εγκατέστησα στο pc και αυτό δεν τον αναγνωρίζει σαν εγγραφέα, παρά μονάχα σαν μοναδα cdrom.

-Είναι δυνατόν αυτό;

-Μήπως έκανα καμιά πατάτα;

-Μήπως πρέπει να του βάλω κάποιο driver;

-Και πως θα βρω αυτό το driver?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να γραψεις και δεν γραφει?

Δοκίμασα να δημιουργήσω ένα dvd με το power cinema se for everio (προγραμμα για την κάμερα jvc) και μου βγάζει μήνυμα: No Burning Device Has Been Found.

Η βασικότερη αιτία είναι αυτή που ανησυχώ.

Στο παλιό dvd είχα πραγματοποιήσει αρκετές εγγραφές με αυτό το πρόγραμμα.

Τι ήθελα τις αλλαγές ε;

Έλα ντε.

Link to comment
Share on other sites

η πολύ απλά δοκίμασε την τελευταία έκδοση του προγράμματος που χρησιμοποιείς για να γράψεις.

οι βασικότερες αναβαθμίσεις σε τέτοια προγράμματα γίνονται για να υποστηρίζουν καινούργιες συσκευές και τεχνολογίες.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να δημιουργήσω ένα dvd με το power cinema se for everio (προγραμμα για την κάμερα jvc) και μου βγάζει μήνυμα: No Burning Device Has Been Found.

Η βασικότερη αιτία είναι αυτή που ανησυχώ.

Στο παλιό dvd είχα πραγματοποιήσει αρκετές εγγραφές με αυτό το πρόγραμμα.

Τι ήθελα τις αλλαγές ε;

Έλα ντε.

Με αυτο το προγραμμα εχω και εγω προβλημα. Ισως δεν ειναι η συσκευη αλλα το προγραμμα. Οπως σου ειπαν δοκιμασε με ΝΕΡΟ η κατι τετοιο για απλη αντιγραφη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.