Jump to content



PS2 Finito...


morius

Recommended Posts

Παίδες μόλις μου χάλασε το PS2

Το βάζω στην μπρίζα και το κόκκινο φωτάκι του power δεν ανάβει καν,θα το πάω πίσω το έχω 3 μήνες,λέτε να μου το αλλάξουν ή θα πάει για επισκευή?????

Μήπως τυχών είναι κάτι απλό και εύκολο έχει τύχει σε κανέναν?????:cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον καηκε το τροφοδοτικό του. Αν είναι μόνο αυτο μάλλον θα στο επισκευάσουν .(αναλόγως απο που το πήρες φαντάζομαι ίσως το μαγαζί να σου δώσει κατευθείαν άλλο).

edit: Nομιζα οτι ειχεσ το κλασσικό ps2 , αφου εχεις το pstwo θα στο αλλάξουν προφανώς.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις οτι ασχολείσαι πολύ με PC (ή PS2, το ίδιο κάνει) όταν κάνεις posts σαν αυτό...

Αρχική απάντηση από morius

Σιγά μωρέ αλλά η Μκί@ είναι ότι θα μείνω χωρίς Prince of Persia καμιά εβδομάδα:cry:

:p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πάω σήμερα Γερμανό να φτιάξουν το PS2,μπαίνω μέσα του λέω

-Γειά σας μου έχει χαλάσει το PS2 ούτε καν ανοίγει

-Οκ θα το στύλω στην ’θηνα να σου φέρουν καινούριο

-Μα δεν θα το κοιτάξετε

-δεν χρειάζετε

-Για κοιτάξτε το πρέπει να φταίει το τροφοδοτικό του

-Καλά έλα σε μισή ώρα

Πάω σε μισή ώρα

-Το κοιτάξατε?

-Όχι αλλά καλύτερα να το στύλουμε πάνω στα κεντρικά

-’νθρωπέ μου έλενξε το

Το κοιτάει και ...όντως αυτό ήταν το κόλιμα

Μου δίνει καινούριο και φεύγω!!!!!

Και του λέω πριν φύγω "Τσάμπα είσαι εδώ μέσα":p :p :p :p :p :p :p :p

Πάντως είχε ωρέο σκεπτικό;)

Τώρα να μου πεις,αν ήταν 6μήνου το PS2 θα το έδινα να μου έφερνε νέο και μετά πάλι τα ίδια:p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Seeker

Γιατί δεν το έστειλες, μπορεί να ήσουν τυχερός και να σου έστελναν καινούριο :D

Εγώ προσωπικά θεωρώ σημαντικότερη την ταλαιπωρία που θα υποστείς από το οτι θα έχεις μια κονσόλα λίγο πιο καινούρια. Επίσης δεν μπορείς να είσαι σίγουρος οτι η καινούρια δεν θα έχει κάποιο κουσούρι σε αντίθεση με την ήδη υπάρχουσα που έχεις τεστάρει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις το θέμα είναι ότι το PS2 δεν είχε κανένα πρόβλημα απλά το τροφοδοτικό είχε καεί

Ποιος ο λόγος να το έστελνε Αθήνα αλλά και να το έστελνε μόνο την κονσόλα θα μου άλλαζαν οπότε......τσάμπα κόπος;)

Τέσπα αν καμιά μέρα για το παραμικρό μου την δώσει θα το πάω και καλά για χαλασμένο,μιας και δεν το ελέγχουν....θα μου φέρουν καινούριο:p :p :p :p

Αχ ρε Γερμανέ με τους άσχετους σου:p :p :p :p

Όμως δεν μπορώ να πω κοιτούν πάάάάάάάάάάάντα το συμφέρον του καταναλωτή;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.