Jump to content



Πέστε μου τη γνώμη σας


Γεώργιος

Recommended Posts

Πρόσφατα αναβάθμισα τη μνήμη του υπολογιστή σε 2 GB με 2 dimm του ενός gb μάρκας KINGSTON .Παλαιότερα είχα ένα κιτ της γειλ το επονομαζόμενο one. Και τα δύο είναι ddr 400 .Νομίζω ότι στα latency διαφέρουν .Να προσθέσω και το παλαιό κιτ για να φτάσει η μνήμη σύνολο τα 3 GB ή θα δημιουργηθούν προβλήματα ασυμβατότητας ;

Link to comment
Share on other sites

Μητρική lanparty nf4 ultra-d opteron 2ghz socket 939 ,οι προηγούμενες μνήμες geil one με cas latency ως 1.5 , οι καινούργιες kingston 1024Mb DDR 400Mhz [KVR400X64C3A/1G] με latency cl3 .Γνωρίζετε κανένα οδηγό για ρύθμιση χρονισμού μνημών ;

Link to comment
Share on other sites

Ultra-D και postαρε με kingston και cl3!?!?!?!?!?!?.....αν παίζει δεν θα το πείραζα στη θέση σου. Τα geil σου, φοράνε ίσως κάτι ΒΗοειδές και η δικιά μου δεν postαρε ποτέ με τίποτε άλλο εκτώς απο ΒΗ/tccc/tccd/uccc/d43 και μάλιστα μόνο στα κίτρινα, τα πορτοκαλί ήταν διακοσμητικά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.