Jump to content



Φωτογραφιες κινητων


learner

Recommended Posts

Χα, ακουσατε μηπως πουθενα οτι τα κινητα με καμερες βγαζουν μονα τους(??? Φυσικα βεβαια απο τις εταιρειες) φωτογραφιες?

Καλα ειναι οταν δεν το χρησιμοποιειτε να βαζετε το ματι της καμερας προς την επιφανεια που το αφηνετε.

Γραφτε τις γνωμες σας..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Βεβαια χαζομαρες οπως τοτε που εβλεπα ενα αρθρο στο οποιο μπορουσαν να ντουμπλαρουν το νουμερο του κινητου. π.χ. ειχε καποιος ενα κινητο με νουμερο 69**123456 και οταν τον καλουσαν, χτυπουσε και ο κλωνος ο οποιος ακουγε την συνομιλια του γνησιου αριθμου με τον καλουντα.

Συν το οτι οι εταιρειες μπορουν να ακουνε οτι και εαν λεμε οταν πχ οταν εχουμε το κινητο σε αναμονη. Αυτο μαλιστα δηλωμενο απο εκπροσωπο κινητης τηλεφωνιας πριν αρκετα χρονια.

Αυτα για ατομα που δεν πιστευουν....:D

Μακαρι να μπορουσαμε να μαθαιναμε πραγματικα τι παιζει αλλα :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από learner [Σήμερα, στις 23:30]

Συν το οτι οι εταιρειες μπορουν να ακουνε οτι και εαν λεμε οταν πχ οταν εχουμε το κινητο σε αναμονη. Αυτο μαλιστα δηλωμενο απο εκπροσωπο κινητης τηλεφωνιας πριν αρκετα χρονια.

Αυτό δεν ισχύει παρά μόνο ελαχίστων εξαιρέσεων π.χ.εξαφάνισης ενός ατόμου και θέλουν να δουν τις κλήσεις του.Είναι 100% παράνομο(εκτός εάν υπάρχει δικαστική εντολή για παρακολούθηση από αστυνομία)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από learner [Χθες, στις 23:30]

...το οτι οι εταιρειες μπορουν να ακουνε οτι και εαν λεμε οταν πχ οταν εχουμε το κινητο σε αναμονη. Αυτο μαλιστα δηλωμενο απο εκπροσωπο κινητης τηλεφωνιας πριν αρκετα χρονια.

Αυτα για ατομα που δεν πιστευουν....:D

Μακαρι να μπορουσαμε να μαθαιναμε πραγματικα τι παιζει αλλα :toomuchne

Αυτό συμβαίνει... αλλά το να βγάζει φωτογραφίες το κινητό και να τις στέλνει στην εταιρία... :hehe: αυτά είναι επιστημονική φαντασία... :hehe: :hehe: :hehe: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Βρε τί κάνει ο κόσμος.... Λέτε να μπορούνε να τραβάνε και video???? Να μου πάρουνε και τους ήχους?! :snap: :snap: :snap:

Καλά παιδιά, πάω για ξύρισμα, πάλι μούσια γέμισα... :p :tw:

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε, αλήθεια είναι! Το άκουσα κι εγώ στο Radio Boot FM, όπως κι εκείνο με τα αντι-ραντάρ Nokia, εκείνο με τα... αντιαρματικά Ericsson, το άλλο με τον Τοτό κλπ κλπ κλπ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Aν εχει ταπα μην φοβασαι. Αν εχει κλειδαροτρυπα να φοβασε...:woot:

Η αληθεια ειναι πως αν ειναι να θελουν να βρουν κατι (ειτε αυτοι ειναι Υπηρεσιες ειτε κατι αλλο..) θα το βρουν και εμεις θα νομιζουμε οτι ειναι σεναρια επιστημονικης φαντασιας..:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Δεν ξέρω εάν σας το είπα αλλά τουλάχιστο σε 10 users από το thelab.gr βλέπω από την webcam τους κρυφά.

Καλά είχα πάρει χαμπάρι οτι κάτι παιζόταν με την webcam... Καλά, έτσι και την ξανασυνδέσω τρύπα μου τη μύτη...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired [Χθες, στις 23:01]

Δεν ξέρω εάν σας το είπα αλλά τουλάχιστο σε 10 users από το thelab.gr βλέπω από την webcam τους κρυφά.

Εεεεεππ... :p άσε ήσυχη την WebCamera μου... :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired [Χθες, στις 23:01]

Δεν ξέρω εάν σας το είπα αλλά τουλάχιστο σε 10 users από το thelab.gr βλέπω από την webcam τους κρυφά.

εγω βλεπω ακομα και οταν εχουν κλειστο το pc.......... :whistling :whistling

ρε παιδια ας σοβαρευτουμε.... ειναι δυνατον οι εταιριες να μας παιρνουν φωτογραφιες????:tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

....Ειναι δυνατον τοσα χρονια οι λεγομενες υποκλοπες που εχουν γινει στον ΟΤΕ να ειναι τυχαιες ... η απλα φουγάρα? ...Ειναι δυνατον το ιδιο να ισχυει και με τα κινητα ?

....Ειναι δυνατον????:upside:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.