Jump to content



Προτασεις για νεα καρτα?


antoniomarten

Recommended Posts

τελικα αγορασα την saphire 5850 μετα απο πολυ ψαξιμο λογο εξαντλησης της συγκεκριμενης καρτας.Ακομα δεν την εχω μονταρει, οταν θα βρω χρονο θα την δοκιμασω.Για να δουμε τι ψαρια πιασαμε.:040:

Link to comment
Share on other sites

τελικα αγορασα την saphire 5850 μετα απο πολυ ψαξιμο λογο εξαντλησης της συγκεκριμενης καρτας.Ακομα δεν την εχω μονταρει, οταν θα βρω χρονο θα την δοκιμασω.Για να δουμε τι ψαρια πιασαμε.:040:

Καλορίζικη, πραγματικά πολύ καλή αγορά. Όταν την σετάρεις στο μηχάνημα, πέρνα τα τελευταία drivers από το site.

Link to comment
Share on other sites

με γεια.

εκανες την καλυτερη επιλογη :023:

μπορεις να μας πεις απο που την πηρες και με τι διαδικασια? δηλ αν περιμενες πολυ κλπ

καταρχην ευχαριστω ολους για την οποια βοηθεια.

Τωρα για την καρτουλα την αγορασα απο το πλαισιο.Ξεκινησα να ψαχνω απο χθες σχεδον σε ολα τα καταστηματα και κανενα δεν την ειχε(πλαισιο,μουλτιραμα,eshop,ολα τα μαγαζια στην στουρναρη)τελικα κατεληξα στο πλαισιο του συνταγματος(νομιζω το μεγαλυτερο πλαισιο)και την εκανα παραγγελια εφοσων με πληροφορησε ο πωλητης οτι θα μπαιναν καποια κομματια σημερα το πρωι.Η παραγγελια μεσα απο το site εδινε τιμη 225 και στο καταστημα 234, ετσι λοιπον ζητησα απο τον πωλητη αν γινοταν να την παρηγγελνα εκεινη την στιγμη(με τιμη site) και να περναγα την αλλη μερα να την παραλαβω(κανονικα δεν γινεται, η τιμη site ισχυει μονο αν σου φερουν το προιον σπιτι)και οπως εγινε τελικα πηγα και την πηρα σημερα.Παντως σημερα εβγαλαν την τιμη site και αφησαν του καταστηματος. Το μουλτιραμα την δινει 220 αλλα μου ειπαν οτι θα φερναν μετα τις γιορτες.

οχι οτι οι διαφορες ειναι μεγαλες αλλα γιατι να μην γλυτωσουμε οτι μπορουμε.:098:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.