Jump to content


Νέο Σύστημα για απλή χρήση - Γνώμες;


The King

Recommended Posts

Θέλω να αγοράσω μια απλή σύνθεση, σε Desktop για να κάνω τη δουλειά μου σε 2ο χώρο που έρχομαι τακτικά και μένω πολλές ημέρες. Περιορισμός που έχω βάλει για τη hardware σύνθεση είναι να μην ξεπεράσει τα 350 ευρώ. Ούτε για 1 σεντ του σεντ.

Ιδού κάτι που σχεδόν αβίαστα σκέφτομαι ως σύνθεση από το Πλαίσιο, δίχως να το έχω ψάξει ιδιαίτερα. Θα εκτιμούσα και θα συνυπολόγιζα τη γνώμη σας στο οτιδήποτε και ακόμα περισσότερο για τυχόν ασυμβατότητες καθώς και για πιο οικονομικές λύσεις στις περίπου ίδιες αποδόσεις.

( Μια εναλλακτική, καθώς με την τιμή αυτή δε χρειάζεται οθόνη, είναι και αυτό: http://www.multirama.gr/products/product?pid=0481602&catid=010100 )

10520100519011052010122.jpg

Links:

Ευχαριστώ παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

4πύρηνος για απλό σύστημα δε σου χρειάζεται. Βάλε γρήγορο 2ή3πύρηνο.

τα ρέστα δώστα σε 4 γίγα ραμ ή 1 τέρα δίσκο.

Γιατί δε ρίχνεις μιας ματιά και στα μτχ? Αυτόν τον καιρό πωλούνται πολλά πράγματα

Link to comment
Share on other sites

4πύρηνος για απλό σύστημα δε σου χρειάζεται. Βάλε γρήγορο 2ή3πύρηνο.

τα ρέστα δώστα σε 4 γίγα ραμ ή 1 τέρα δίσκο.

Γιατί δε ρίχνεις μιας ματιά και στα μτχ? Αυτόν τον καιρό πωλούνται πολλά πράγματα

Ακριβώς. Επίσης απέφυγε τους 7200.11 γιατί κυκλοφορούν αρκετοί με προβληματικό firmware. Οι 7200.12 κοστίζουν 1-2 ευρώ παραπάνω και δεν έχουν το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.