Jump to content



(H.O.T.) Ετοιμαστείτε για το Country Cup 2013 - 01/11/2013


TASOS

Recommended Posts

Δύσκολα τα πράγματα.

Πολλές κατηγορίες και αρκετό hardware θα χρειαστεί να βρεθεί.

Δύσκολο μου φαίνεται... Όχι ότι κάποια χρονιά ήταν εύκολο, αλλα τούτη τη φορά μου φαίνεται δυσκολότερο... Ίσως γιατί δεν έχω πάρα πολλά απ το hw που απαιτείται...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αναφέρθηκε κάτι σε άλλο φόρουμ και πρός αποφυγή κάθε είδους παρεξήγησης , θα ήθελα να γράψω ότι είναι ξεκάθαρο και προφανές , το γεγονός ότι , αυτός ο διαγωνισμός είναι σε επίπεδο χωρών.

Αρα όλες οι Ελληνικές ομάδες θα στηρίξουν και θα μετέχουν από κοινού στην προσπάθεια αυτή (ο καθένας όπως μπορεί).

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τι ειπώθηκε δηλ.? Δεν πολυκοιτάω τελευταία αλλού...

Τέσσερα χρόνια τώρα το ίδιο πάνω - κάτω δεν γίνεται;

Και την τελευταία χρονιά που το κερδίσαμε, πάλι συλλογική δεν ήταν η προσπάθεια τουλάχιστον απο τις δύο μεγαλύτερες ελληνικές ομάδες;

Θυμάμαι και τις προηγούμενες χρονιές κάνα-δύο περιπτώσεις που ήρθε hw στην Αθήνα απο την άλλη άκρη της Ελλάδας απο ανθρώπους που δεν το "είχαν" αλλα ήθελαν απλά να βοηθήσουν στην προσπάθεια.

Τίποτα δεν μπορεί να γίνει στο country cup τυχαία. Κανείς και καμία μεμονωμένη ομάδα benchers δεν μπορεί να έχει όλο το απαιτούμενο hw.

Κάποιος θα βοηθήσει πολύ κάποιος άλλος λιγότερο.

Κάποιος θα πληρώσει για σπάνιο hw απο ebay, κάποιος για άλλος/άλλοι για LN2, άλλος θα διαθέσει "απλά" χρόνο, άλλος θα διαθέσει "απλά" hw κ.ο.κ.

Και μπράβο στο crew του hwbot που "δυσκολεύει" τις χώρες προσπαθώντας να τις συσπειρώσει σε μια κοινή προσπάθεια :038:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.