Jump to content



Super PI with msec/anticheat mod


Recommended Posts

τελικα ποσο anticheat ειναι; ενταξει, δε λεω, ωραιο το mod για να δειχνει msec, αλλα 1sec διαφορα, αναλογα την εκδοση, δεν ειναι και λιγο.

post-9-1416071719,8232_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

γενικά δε θα πρέπει να χρησιμοποιείται imo αυτό για βάσεις. Το SuperPi 1.1e είναι αυτό που είναι όπως είναι και χρησιμοποιείται ως έχει εδώ και χρόνια όχι επειδή είναι το πιο γρήγορο (το πιο αργό απ όλα τα Pi είναι) αλλά επειδή είναι το μέτρο σύγκρισης.

’σε που σε stock αν το mod/anticheat το τρέξεις 3 φορές συνεχόμενες (χωρίς να το κλείσεις) chrashάρει εξωτερικά (not exception in round κλπ) κάτι που το original δε το κάνει.

Απλά το πρόγραμμα σε δύο χρόνια από τώρα δε θα το τρέχει κανένας.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από .38-.45 [28-02-2005 14:40]

απο το XS ειναι και οι δυο, απο το ιδιο thread, επειδη καποιοι παραπονεθηκαν πως αυτο με το msec/anticheat mod ειναι πιο αργο απο το κανονικο.

Ναι αλλα ολο και περισσοτεροι το χρησιμοποιουν:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

εχω την εντυπωση, πως τρεχει σε συχνοτητες που το κανονικο Pi δεν τρεχει. σε μενα τουλαχιστο, αυτο βλεπω. φτανει να συμβαινει και σε αλλους.

ναι το εχω δει και εγω ... περιπου 10-20mhz παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee [26-03-2005 19:25]

ναι το εχω δει και εγω ... περιπου 10-20mhz παραπανω

...και σε εμενα το ιδιο....20-30 ο winnie αλλα τελικα ειναι συγκρισιμο με το κανονικο και το anticheat???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.