Jump to content



Ομαδική αγορά ΤΥ


morius

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 16:02]

σορυ αλλα σε 4χ εγω δεν γραφω

μονο για 8χ ειμαι μεσα +/- r δεν με νοιαζει

ποσο βγαινει η 50αδα σε 8χ ξερουμε?

Εγώ από την τελευταία παραγγελία τα είχα πάρει0.60 αλλά μάλλον έκλεβε το άτομο εκείνο

Δεν ξέρω αλλά απ'ότι φαίνετε τσάμπα έφτιαξα το thread αυτό δεν βλάπω αποτελέσματα:cry:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια (στον ήλιο) είμαστε στα 350. ’μα δεν πάμε στα 500, δεν θα εκμεταλλευτούμε την τιμή των 0.24+ΦΠΑ, οπότε κανονίστε...

Α, και αυτή τη φορά δε νομίζω να πάρω έξτρα για μοιρασιά στον καφέ...

Αρχική απάντηση από BeetleJuice

σορυ αλλα σε 4χ εγω δεν γραφω

μονο για 8χ ειμαι μεσα +/- r δεν με νοιαζει

ποσο βγαινει η 50αδα σε 8χ ξερουμε?

Μάστορα, τι καυτήρι έχεις; Με infotools τα δισκάκια αυτά, για άγνωστο λόγο αναγνωρίζονται ως "8X +R" και καίγονται επιτυχώς με NEC 3500 όλα στα 8Χ, αλλά και εώς και 12Χ (ο kostas578 έκαψε μερικά και σε 16Χ...)

Link to comment
Share on other sites

Πάμε πάμε και μαζαυόμαστε,μία απορία μόνο,εγώ είμαι από Καλαμάτα ο Chosen από Θεσσαλονίκη άλλα μέλη από Αθήνα,πως θα παραλάβει το κάθε μέρος τα δικά του και πως θα πληρωθει το Disc Imprex:wassat: :wassat: :wassat:

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν πάιδες εγώ ετοιμάζομαι να πάρω 500 για μένα .θα τα παραγγείλω την άλλη εβδομάδα γιατί θα φύγω παρασκεύη για 4 μέρες από αθήνα. όποιος θέλει μπορεί να ακολουθήσει.

τώρα για όσους είναι εκτός αθηνών μπορούν να πουν σε έναν που ξέρουν από το forum να τα πάρει και του δίνουν τα λεφτά.

όσο για την μεταφορά με κτελ με 3 ευρό πάνε σε όλη την ελλάδα.

αν είναι να μαζευτούμε όλοι μαζί να πετύχουμε καλύτερη τιμή, αν συμφωνείτε εγώ τιν τιμή των 500 την πιάνω έτσι και αλλιώς

αύριο θα σκανάρω τον τιμοκατάλογο που έχει το ραμ μέσα για να δουν όλοι τι dvd έχει και σε ποιες τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, όπως εξήγησα και στον morius στο MSN, η Θεσσαλονίκη τουλάχιστον θα κάνει την παραγγελία της ξεχωριστά, καθώς αν τα μπλέξουμε, θα χάσουμε το κέρδος της ποσότητας των DVD από τα μεταφορικά.

Η Disk Impex θα μου τα φέρει στην πόρτα με 3.3, ενώ αν καταλήξουμε να στείλουμε κανα πακέτο 100-300 δισκάκια, έστω και με ΕΛΤΑ, δεν το γλιτώνουμε το 10ευρω...

Link to comment
Share on other sites

Από τη προηγούμενη ομαδική που πήρα 4x αναγκαστικά διότι δεν υπήρχαν 8x, βγήκαν Τ02 κωδικός που είχαν και τα 8x που είχα πάρει πριν από λίγο καιρό. Αυτά στο LG 4163 πάνε μέχρι 12x και στο 3520 μέχρι 16x. Λογικά και το 716Α θα τα γράφει τουλάχιστον 8x.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice

καλα ρε παιδια

μεσα για 50

αλλα ετσι και δεν τα βλεπει 8 τουλαχιτον θα σας σκισω στο λογο μου

σοβαρα το λεω

Το καλτσόν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Στην προηγουμενη ομαδικη ειχα παρει 100 +R 4χ, νο-λογκο. Γραφονται σε 8 αλλα προσωπικα δε με ικανοποιησαν ιδιαιτερα. Καμια σχεση με τα 8χ Jewel Case που εχω δοκιμασει. Ειναι μεγαλη η διαφορα στην ποιοτητα. Αν γινει η ομαδικη θα ερθω για 50-100 +Ρ 8χ. Επισης, δεν εχει μεγαλη σημασια τι θελει ο καθενας. Στην προηγουμενη ο καθενας πηρε οτι ηθελε σε τιμη παντα 500+

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, η Θεσσαλονίκη έφτασε τα 500 τεμ. Όποια άλλη κοπελιά θέλει να πάρει ΤΥ έχει καιρό μέχρι απόψε το βράδυ, γιατί αύριο ταχιά ταχιά τα παραγγέλνω.

Παρασκευή 18:00, στην Ραψωδία, θα γίνει η κοπή της DVDόπιτας.

Εκτός κι αν μαζευτούν άλλα 250 τεμ. ή άλλαξαν οι τιμές της Disk Impex, τα ποσά δεν αλλάζουν, οπότε να υπολογίζεται τα γνωστά: 15 η 50άδα, 30 η κατοστάδα και 55 το μασάζ από τον enduracel.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από P_M [Χθες, στις 22:39]

λοιπόν πάιδες εγώ ετοιμάζομαι να πάρω 500 για μένα .θα τα παραγγείλω την άλλη εβδομάδα γιατί θα φύγω παρασκεύη για 4 μέρες από αθήνα. όποιος θέλει μπορεί να ακολουθήσει.

τώρα για όσους είναι εκτός αθηνών μπορούν να πουν σε έναν που ξέρουν από το forum να τα πάρει και του δίνουν τα λεφτά.

όσο για την μεταφορά με κτελ με 3 ευρό πάνε σε όλη την ελλάδα.

αν είναι να μαζευτούμε όλοι μαζί να πετύχουμε καλύτερη τιμή, αν συμφωνείτε εγώ τιν τιμή των 500 την πιάνω έτσι και αλλιώς

αύριο θα σκανάρω τον τιμοκατάλογο που έχει το ραμ μέσα για να δουν όλοι τι dvd έχει και σε ποιες τιμές.

Ρε σεις περιμέντε chosen δεν κρατιέσαι λίγο έχεις 500 εσύ στην πόλη σου και άλλα 500 ο Ρ_Μ από Αθήνα,στο κουτί των 1000 DVD θα κατέβαι πολύ η τιμή,+ οι υπόλοιπη θα κατέβαι αρκετά,και ποια ο P_M αν βέβαια συμφωνεί τα στέλνει με αντικαταβολή;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.