Jump to content



Ομαδική αγορά ΤΥ


morius

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

λοιπόν το τιμοκατάλογος της disk impex είναι αυτός.αυτός

εγώ πάιρνω τα mat silver dvd+r με 25 λεπτά χωρίς φπα.

όποιος ενδιαφέρεται να παραγγείλει μαζί με μένα ας μου στείλει το τηλ του ή ας ζητήσει το δικό μου να κανονίσουμε

Link to comment
Share on other sites

εγω για 50 ειμαι μεσα αλλα

πρωτον πως θα τα παραλαβουμε

δευτερον αν οντως αυτα που θα παρουμε θα μπορουν να γραφτουν σε 8χ (οπως επιβεβαιωσε ο προηγουμενος ,μηπως ετυχε σαυτον?)

απο την αλλη διαλεγει ο καθενας οτι θελει? δεν παμε ολοι για συγκεκριμενο τυπο?

για ΤΥ λεγαμε στην αρχη

παιδια το ξερω οτι ειμαι σπαστικος , ειλικρινα αν δω οτι τα γραφει 4χ θα αυτοκτονησω

τι θα τα κανω 50 dvd που μου σπανε τα νευρα

θα αρχισω να τα πουλαω μου φαινεται μετα...

Link to comment
Share on other sites

T02 θα είναι πιθανότατα, Τ01 που στα περισσότερα καφτήρια πάνε μέχρι 4x έχω να πάρω από impex πολύ καιρό τώρα. Οι δυό τελευταίες αγορές από impex ήταν T02.¨

Μια τυπική εγγραφή T02 στο 4163:

HL-DT-STDVDRAM_GSA-4163B_A102_09-March-2005_00_53.png

Τα βυθίσματα πέραν των περιοχών που αλλάζει ζώνη, είναι λόγω χρήσης του δίσκου και από άλλες εφαρμογές. Δεν είναι πρόβλημα στην εγγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από P_M [Σήμερα, στις 00:20]

λοιπόν το τιμοκατάλογος της disk impex είναι αυτός.αυτός

εγώ πάιρνω τα mat silver dvd+r με 25 λεπτά χωρίς φπα.

όποιος ενδιαφέρεται να παραγγείλει μαζί με μένα ας μου στείλει το τηλ του ή ας ζητήσει το δικό μου να κανονίσουμε

Επειδή μπερδεύτηκα τώρα,κάνε μια επεξεργασία της εικόνας και κύκλςσε το όνομα των DVD που πάρουμε εμείς,γιατί δεν βλέπω κανένα ΤΥ με 0,24:wassat:

Link to comment
Share on other sites

[EDIT]

Chosen - 200 4X+R

dfragos - 100 4X+R

fantacid - 100 4X+R

chroma - 50 4X+R

’γγελος - 50 4Χ+R

kostas578 - 50 4X+R

zyx - Special order (Stamp Καλομοίρας + Fame Story edition)

Σύνολο 550 4Χ+R

Κορίτσα, πρόβλημα: 4Χ+R δεν έχουν ούτε για δείγμα. Έχουν ΤΥ 4X-R 0.01 πιο φτηνά (0.23+ΦΠΑ) και 8X+R στα 0.30+ΦΠΑ. Συνεπώς η παραγγελία αναβάλλεται μέχρι να μου απαντήσετε (dfragos, chroma, fantacid, & kostas578) αν θα είσαστε οκ με 4Χ-R.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Κορίτσα, πρόβλημα: 4Χ+R δεν έχουν ούτε για δείγμα. Έχουν ΤΥ 4X-R 0.01 πιο φτηνά (0.23+ΦΠΑ) και 8X+R στα 0.30+ΦΠΑ

βρε τσίπηδες, για 7 λεπτά το δισκάκι θα ακυρώσετε την παραγγελία; :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

[EDIT]

Chosen - 200 4X+R

dfragos - 100 4X+R

fantacid - 100 4X+R

chroma - 50 4X+R

’γγελος - 50 4Χ+R

kostas578 - 50 4X+R

zyx - Special order (Stamp Καλομοίρας + Fame Story edition)

Σύνολο 550 4Χ+R

Κορίτσα, πρόβλημα: 4Χ+R δεν έχουν ούτε για δείγμα. Έχουν ΤΥ 4X-R 0.01 πιο φτηνά (0.23+ΦΠΑ) και 8X+R στα 0.30+ΦΠΑ. Συνεπώς η παραγγελία αναβάλλεται μέχρι να μου απαντήσετε (dfragos, chroma, fantacid, & kostas578) αν θα είσαστε οκ με 4Χ-R.

Ειμαι μεσα για 50 8x+R

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morius

Επειδή μπερδεύτηκα τώρα,κάνε μια επεξεργασία της εικόνας και κύκλςσε το όνομα των DVD που πάρουμε εμείς,γιατί δεν βλέπω κανένα ΤΥ με 0,24:wassat:

φίλε morius η disk impex τα έχει σαν best buy. αθτά έπερνα αλλά τώρα περιμένω και εγώ να έρθουν γιατί τους τελείωσαν

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια

τελικα ηερουμε τι τυπο θα παρουμε ή οτι κατσει?

ξερουμε αν αυτα που θα παρουμε θα γραφονται σε 4χ ή 8χ σε plextor?

παμε ολοι μαζι εκει και τα παιρνουμε?

100 ηθελα εγω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα διάβασα τα περί παραγγελίας σας και αν δεν έχετε κάνει την παραγγελία ακόμα είμαι μέσα (για Θεσσαλονίκη).

Για την παραγγελία παίζει να πάρουμε διαφορετικούς τύπους?

θέλω μία 50αδα +R 8αρια (και 4αρια δεν με χαλάνε). Θα μπορούσαμε να το σπάσουμε π.χ. να πάρουμε διάφορους τύπους με logo και χωρίς logo? Θα ήθελα μία 10αδα +R 8αρια ceramic coat να τα δοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites

η disk impex θέλει 500 κομάτια για την έκπτωση. ανεξάρτητα αν είναι +r -r ceramic no logo το μόνο που αλλάζει είναι η τιμή του κάθε dvd άλλη τιμή δίνει στα 500 το no logo +r άλλη τιμή το no logo -r άλλη το ceramic αλλά αφού είναι πάνω από 500 κομάτια όλα πέρνουν την έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.