Jump to content



Που μπορώ να βρω χειριστηριο Logitech?


feanorian82

Recommended Posts

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/GB/EN,CRID=2277,CONTENTID=8157

Πρόκειται για ενα ασυρματο χειριστηριο για PS2. Μπορω να το παρω κι απο το site της Logitech αλλα ελεγα μηπως βρω κατι εδω...

Link to comment
Share on other sites

Χεχε εχω 2 τετοια κ ειναι πολυ ομορφα, χρηστικα κ δεν κανουν παρεμβολες!!!

Παιζουν απο μεγαλη αποσταση...νομιζω πως τα ειχα παρει απο το Πλαισιο??

Ειναι πολυ καλα δεν εχουν κανενα προβλημα με παρεμβολες κλπ!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από feanorian82

Απλά απο τη στιγμη που το ενσυρματο Sony εχει κοντα στα 30 και αυτό κοντα στα 45 η διαφορα ειναι απολυτα δικαιολογημενη! Θα παω να δω απο κοντα στο Πλαισιο! Thanks!

(Εισαι Αθηνα??) Αμα εισαι αν θες περνα απο το σπιτι να το δεις...ειναι πολυ καλο!!

Το σχημα τους στην αρχη ειναι λιγακι δυσκολο αν παιζεις καιρο με τα SONY αλλα μετα το συνηθιζεις..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aiolos

μαλλον αυτό ψάχνεις ?? το εχει η acorn.gr

sorry για το ΟΤ και χωρίς παρεξήγηση aiolos αλλά μεγάλος έρωτας βρε παιδί μου με αυτή την acorn....

δεν θυμάμαι ούτε ένα (κυριολετικά) post σου χωρίς σχετικό link....

:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

sorry για το ΟΤ και χωρίς παρεξήγηση aiolos αλλά μεγάλος έρωτας βρε παιδί μου με αυτή την acorn....

δεν θυμάμαι ούτε ένα (κυριολετικά) post σου χωρίς σχετικό link....

:D

ότι να ναι λες, το άλλο αναφερόταν σε e-acorn.gr :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Χθες, στις 21:23]

sorry για το ΟΤ και χωρίς παρεξήγηση aiolos αλλά μεγάλος έρωτας βρε παιδί μου με αυτή την acorn....

δεν θυμάμαι ούτε ένα (κυριολετικά) post σου χωρίς σχετικό link....

:D

...ναι πρεπει να το παραδεχτώ ..ειμαι ερωτευμενος μαζί της ..ειμαι καψουρης.. λιώνω ..;)

αλλα ας σοβαρευτούμε.. ειναι αληθεια οτι κατα 90% απο την acorn κανω τις αγορες μου.. εχω εξυπηρετηθει αριστα παρα πολλες φορες.. π.χ και να μην βρισκω κατι αλλου ή ακομη και στην σελίδα τους, το ζητάω τηλεφωνικα και μου το φερνουν.. ή και καλυτερη τιμη να εχω βρεί αλλου αν τους το πω και εχουν περιθώρια μου την δινουν.

Μια φορα μονο δεν ειχαν την τιμη για λιγα ευρω αλλα και παλι απο εκει ψωνισα.. τι να κανω, την εχω σαν μετρο συγκρισης ... σκοτωστε με :giveup:

εγω θα την διαφημίζω γιατι αξίζει !! ειναι φιλικοι και τις περισσοτερες φορες πιο οικονομικοι απο αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.