Jump to content



αγορα κινητου με απαιτησεις!


Recommended Posts

η vickmall μου εστειλε και e-mail με τους κωδικους shipment & order. Βεβαια οταν τα βαζω στη ιστοσελιδα δε μου λεει τπτ παραπανω απο πληροφοριες που ηδη ξερω! οπως τροπο πληρωμης, διευθυνση κ.α. δεν λεει σε τη φαση βρισκετε η παραγγελια ας πουμε! :(  <_<

 

εστειλα και e-mail σε αυτα: vivian@vickmall.com, vickmall02@gmail.com για να ζητησω καποια επιπλεον πραγματα αλλα δε πηρα καμια απαντηση.

Ξερει κανεις αν απαντανε; :hmm:

Link to comment
Share on other sites

http://www.17track.net/enΕδω βαζεις το tracking οχι στο site τους...

συμφωνα με το site το κινητο ειναι στο δρομο! ερχεται!!!!! :p

 

ξερεις αν θα πληρωσω εξτρα λογω τελωνειου;  :huh:  γτ το εβαλα να ερθει κυπρο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει γινει ποτε σε ελληνικο τελωνειο οτι εχω παρει. Ελπιζω κ Κυπρο το ιδιο ναναι. Τους ειπες να βαλουν χαμηλο value?

οχι δε το γνωριζα. :(

μπορουμε να κανουμε κατι τωρα;

υπαρχει περιπτωση δηλαδη οταν θα μου φερει το ταχυδρομειο το πακετο να μου ζητησει και αλλα λεφτα; :angry:

εχω στειλει και 2 e-mail (οπως γραφω και πιο πανω) αλλα απαντηση ακομα....

Έγινε επεξεργασία από intercoolerr730
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπόν τη συσκευή τη παρέλαβα πριν 2 μέρες. Είναι εξαιρετική! Προς το παρών δεν έχω κανένα παράπονο! Μόνο ένα μείον ότι δε μου έστειλαν φορτιστη που να ταιριάζει με τις ελληνικες μπριζες. Αν ξέρει κάποιος να μου προτείνει κάτι....

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει γινει ποτε σε ελληνικο τελωνειο οτι εχω παρει. Ελπιζω κ Κυπρο το ιδιο ναναι. Τους ειπες να βαλουν χαμηλο value?

τελικά το τελωνείο Κύπρου είχε 19% φόρο. Μου ζήτησε 30€ επιπλέον.

Δεν εχει γινει ποτε σε ελληνικο τελωνειο οτι εχω παρει. Ελπιζω κ Κυπρο το ιδιο ναναι. Τους ειπες να βαλουν χαμηλο value?

τελικά το τελωνείο Κύπρου είχε 19% φόρο. Μου ζήτησε 30€ επιπλέον.

Link to comment
Share on other sites

Απο πια χωρα σου ηρθε το κινητο ? Ρωταω γιατι και εγω περιμενω το Note 2 και η χωρα αποστολης ειναι η Ουγγαρια (Gearbest EU WH) . Ελπιζω να μην εχω τελωνεια XD

Από Ολλανδία ήρθε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται να ηρθε απο ολλανδια κ να εφαγε τελωνειο. Κατι λαθος καταλαβες. Απλα δεν ειπες στον κινεζο να το δηλωσει low value.

Τώρα που το σκέφτομαι μάλλον αυτό έγινε. Γιατί δεν είπα για το low value.

Μου έχει έρθει με βύσμα που δε ταιριάζει στις ελληνικές πρίζες. Έχεις να προτείνει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι πηγαινε και αγορασε ενα ανταπτορακι απο μαγαζι με ηλεκτρονικα.

Οποιοδήποτε θα ταιριάζει; Δε πιστεύω να γίνει ζημιά στο κινητό με το ρεύμα; Εννοώ ως προς τη ταση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.