Jump to content



Εικόνες του κόσμου μας


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Καταπληκτικές, αλλά για να μην ξεχνιόμαστε... ζούμε κι εμείς σε αυτόν τον κόσμο. Ελλαδάρα.

Ρε παιδιά πόσα mb Ram πρέπει να έχω για να τις δω όλες με τη μια? Ρε είναι πάρα πολλές.

post-1406-1416071747,0115_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

Ένα link που έπεσε στα χέρια μου και με έκανε να σκεφτώ πραγμάτικά τι κάνω μπροστά από την οθόνη του υπολογιστή μου...

i see your point αλλά σκέψου ότι αν δεν είχες την οθόνη του υπολογιστή σου μάλλον δεν θα τα έβλεπες ποτέ.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

i see your point αλλά σκέψου ότι αν δεν είχες την οθόνη του υπολογιστή σου μάλλον δεν θα τα έβλεπες ποτέ.....

Σίγουρα, αλλά είναι η άγνοια ευτυχία;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

Σίγουρα, αλλά είναι η άγνοια ευτυχία;

δεν με κατάλαβες, απλώς λέω ότι με τον υπολογιστή τουλάχιστον βλέπουμε πράγματα που υπό άλλες συνθήκες όχι μόνο δεν θα συναντούσαμε live αλλά ούτε καν σε ζωγραφιά....(άσχετο βέβαια αν καταλήγουμε στο άλλο άκρο - αλλά αυτό είναι στο χέρι μας - ποτέ δεν φταίει το εργαλείο αλλά πάντα ο χρήστης)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

47ΜΒ? Εγώ 90.1ΜΒ κατέβασα, 610 φωτογραφίες σύνολο.

παντως πριν λιγες μερες ηταν 608 συμφωνα με το teleport pro

πρεπει ο τυπος να βαζει καθε τοσο και αλλες

παντως για να δει καποιος αρκετες μπορει και ολες παει κανεις

στην σελιδα του nationalgeographic και ειναι δωρεαν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer

Πώς μπορώ να δω τις φωτό ως λινκς αλλά να μην εμφανιστούν αλλά να τις κατεβάζω εγώ μία μία .Είμαι σε ΙΕ

Μια μπινιά που σκέφτομαι, είναι να ανοίξεις την σελίδα, να την κάνεις "Stop", να κάνεις "View source" -> Notepad -> λίγο editing και έχεις μια σελίδα μόνο με links (αρρώστια;...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Μια μπινιά που σκέφτομαι, είναι να ανοίξεις την σελίδα, να την κάνεις "Stop", να κάνεις "View source" -> Notepad -> λίγο editing και έχεις μια σελίδα μόνο με links (αρρώστια;...)

Είναι πιο απλό να βάλεις τον explorer να μην κατεβάζει εικόνες, και να σου βγάλει μόνο τις θέσεις τους... :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ξεθάβω το thread γιατί βρήκα ένα ωράιο δικτυακό τόπο με wallpapers. Σας προτείνω να πάτε στην κατηγορία Космос που είναι όλα τα λεφτά. Το URL του δικτυακού τόπου, http://dtw.ru/

Enjoy:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 00:03]

Ξεθάβω το thread γιατί βρήκα ένα ωράιο δικτυακό τόπο με wallpapers. Σας προτείνω να πάτε στην κατηγορία Космос που είναι όλα τα λεφτά. Το URL του δικτυακού τόπου, http://dtw.ru/

Enjoy:D

Космос

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Τότε δεν είχα dsl, τώρα όμως δε λειτουργεί το link:( Από αυτούς που έχουν κατεβάσει τις εικόνες, μπορεί κάποιος να τις ανεβάσει κάπου? ή ακόμα καλύτερα γνωρίζει κανείς το νέο link??

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MasterDAL [Σήμερα, στις 21:30]

Τότε δεν είχα dsl, τώρα όμως δε λειτουργεί το link:( Από αυτούς που έχουν κατεβάσει τις εικόνες, μπορεί κάποιος να τις ανεβάσει κάπου? ή ακόμα καλύτερα γνωρίζει κανείς το νέο link??

Thanks

To ιδιο προβλημα και εδω...:( :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.