Jump to content



Κάτι τέτοια βλέπω και αναρωτιέμαι: Σε ποιό πλανήτη είναι το Texas...


H.A.Balafoutre

Recommended Posts

Σε ένα από τα site όπου μαθαίνω νέα γενικότερα για την τεχνολογία το TomsHardWare.com

είδα τι συμβαίνει στον κόσμο και στεναχωρέθηκα διότι τι καλύτερο να κάνεις για να φέρεις τον

κόσμο πιο κοντά στις τεχνολογίες του μέλλοντος. Αν μπορούσαν τέτοια απίστευτα events να

συνέβαιναν και στην Ελλαδίτσα μας.:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Δείτε πως περνάει ο κόσμος αλλού και ας ελπίσουμε στο μέλλον και στα δικά μας.

http://www.tomshardware.com/game/20050305/index.html

post-1406-1416071734,6428_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι εχεις δικιο.Αυτα δεν θα τα δουμε ουτε σε 100 χρονια δυστυχως.

Ειχαν διοργανωθει ομως καποια game festival απο το pc master αν θυμαμαι καλα(καμια σχεση με αυτο βεβαια) αλλα απο τοτε δεν εχω ακουσει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sir_Builder [Χθες, στις 17:44]

Φιλαρακι εχεις δικιο.Αυτα δεν θα τα δουμε ουτε σε 100 χρονια δυστυχως.

Ειχαν διοργανωθει ομως καποια game festival απο το pc master αν θυμαμαι καλα(καμια σχεση με αυτο βεβαια) αλλα απο τοτε δεν εχω ακουσει τιποτα.

Απο το περιοδικο games ηταν 97 και 98.Εχω και promo cd-rom με tomb raider 1 κλπ.

Ωραια χρονια εκεινα με πλαυστατιον 1 και σατουρν ανταγωνισμο. PC με pentium 266 mmx και γκραν τουρισμο 1.Αχταρμα τα εκανα...

Link to comment
Share on other sites

O tempora,o mores...Τί λέτε ρε παλουκάρια.Εδώ δεν έχουμε συνδέσεις θα κάνουμε και τέτοια λαν.Οι χώρες που μιλάμε πρωταγωνιστούν στην παγκόσμια pro gaming σκηνή.Έχουμε πολλά ψωμιά να φάμε για να δούμε τέτοια πράγματα στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.