Jump to content



Μήνυμα λάθους κατα την απενεργοποίηση


koulis13

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Προβληματάκι έχω και για απόψε :) .

Σε φρέσκια, δυο ημερών εγκατάσταση, παρατήρησα σήμερα το εξής:

Κατα τη διάρκεια της απενεργοποίησης στο σημείο που γράφει στην μπλέ οθόνη αποθήκευση των ρυθμίσεων κτλ, μου εμφανίζει το παρακάτω μήνυμα:

"Η οδηγία στο "0x00000019" έκανε αναφορά στη μνήμη στο "0x00000019". Η μνήμη δέν ήταν δυνατό να είναι "read". Κάντε κλίκ στο κουμπί "ΟΚ" για να τερματιστεί το πρόγραμμα ή κάντε κλίκ στο κουμπί "ΑΚΥΡΟ" για να αρχίσει η αντιμετώπιση προβλημάτων."

Και στις δυο περιπτώσεις με το που κάνω κλίκ κλείνει σχεδόν αμέσως ο υπολογιστής.

Τί είναι αυτό καταρχήν και πώς μπορώ να το αντιμετωπίσω ώστε να μήν μου το ξαναεμφανίσει; Μπορώ να δώ απο κάπου γιατί έχω αυτό το λάθος;

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε αστα να πάνε. σόρυ:flower:

κοίτα, αυτό που λέει είναι ο ενσωματωμένος debugger που έχουν τα win.

αντί να πατήσεις να αποσταλεί - να μην αποσταλεί πατάς αποσφαλμάτωση.

δεν ξέρω όμως πως εμφανίζεται και τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Το προβληματάκι λύθηκε ευτυχώς και προς γνώσιν αναφέρω οτι εάν εμφανιστεί παρόμοιο μήνυμα λάθους κατά της απενεργοποίηση υπεύθυνα είναι το ΗΡ scanner και το Office 2k3.

Η λύση είναι να εγκατασταθεί το update του scanner για να είναι συμβατές οι εφαρμογές του με το office 2k3.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.