Jump to content



North Meeting 2015 Christmas edition


akis_z80

Recommended Posts

Διάθεση υπάρχει, χρόνος ελπίζω ναι.. οπότε ας οργανώσουμε μια συνάντηση :)

 

@Anthemius,

@,

@Billys,

@FrOsT,

@Orgios,

@Oxide Burnedbrain,

@panos2171,

@PolomanGR,

@rapid_fast,

@uhu, (Θεσσαλονίκη; not sure)

 

Φαντάζομαι πως όλοι έχουν κανονίσει εξόδους και συνευρέσεις με φίλους-οικογένειες κλπ, αλλά πιστεύω ότι είναι εφικτό να βρούμε 1-2 ώρες για μια συνάντηση και εμείς εδώ!!

 

Κάντε mention όποιον ξέχασα please! Επίσης εννοείται πως είναι ευπρόσδεκτο όποιο νέο μέλος θέλει να έρθει για να γνωριστούμε!

 

Let's discuss για την ημερομηνία και τον τόπο συνάντησης :)

Εγώ θα πρότεινα Σάββατο πρωί-μεσημέρι κάπου ανατολικά (απ ότι θυμάμαι οι πιο πολλοί μένουμε ανατολικά).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το σάββατο? Εγώ δε μπορώ γιατί δουλεύω,γενικά πρέπει να περάσουν λίγο οι γιορτές ώστε να χαλαρώσει κ λίγο το πρόγραμμα. Μετά έχω και το snowboard που ότι διαθέσιμος χρόνος υπάρχει θα καταναλώνεται εκεί. Δε ξέρω πότε θα μπορέσω αλλά σίγουρα όχι τώρα στα κοντά Άκη. :(

Link to comment
Share on other sites

@GeoF1, έχουμε κάνει 2-3 meetings για καφέ και εμείς.. Να δούμε πότε θα οργανώσουμε και ένα πανελλαδικό :D

To ιδανικό θα είναι να συνδυαστεί με trackday στις Σέρρες!!

 

Κρίμα Chris.. Όποτε βρεις χρόνο πάντως ενημέρωσε να κάνουμε και τότε συνάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι μέρες είναι γενικά δύσκολες με πολλές οικογενειακές υποχρεώσεις, αλλά πιστεύω πως 1-2 ώρες θα μπορέσω να βρω. Προσωπικά μου είναι πιο εύκολο κάποιο απόγευμα από σήμερα μέχρι και την Τετάρτη... Διάθεση πάντως υπάρχει, αρκεί να μαζευτούμε. Θα προσπαθήσω να έρθω όποτε αποφασίσετε. 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μ ειναι πιο ευκολο απο σημερα μεχρι κ την Τεταρτη για μεσημερι-απογευμα η και βραδυ αν θελετε.. για Σαββατο λογικα θα ερθω αλλα δεν ορκιζομαι κιολας..

Επισης για το μερος παμε οπου θελετε και οπου βολευονται οι περισσοτεροι..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα Σάββατο πρωί-μεσημέρι κάπου ανατολικά (απ ότι θυμάμαι οι πιο πολλοί μένουμε ανατολικά).

 

Mέχρι στιγμής για μέρα και ώρα είμαι ΟΚ, πιο αργά δύσκολα. Αφήνω όμως ένα πολύ μικρό ενδεχόμενο μπας και αλλάξει κάτι στο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Διάθεση υπάρχει, χρόνος ελπίζω ναι.. οπότε ας οργανώσουμε μια συνάντηση :)

 

@uhu, (Θεσσαλονίκη; not sure)

 

Φαντάζομαι πως όλοι έχουν κανονίσει εξόδους και συνευρέσεις με φίλους-οικογένειες κλπ, αλλά πιστεύω ότι είναι εφικτό να βρούμε 1-2 ώρες για μια συνάντηση και εμείς εδώ!!

 

Κάντε mention όποιον ξέχασα please! Επίσης εννοείται πως είναι ευπρόσδεκτο όποιο νέο μέλος θέλει να έρθει για να γνωριστούμε!

 

Let's discuss για την ημερομηνία και τον τόπο συνάντησης :)

Εγώ θα πρότεινα Σάββατο πρωί-μεσημέρι κάπου ανατολικά (απ ότι θυμάμαι οι πιο πολλοί μένουμε ανατολικά).

 

 

Αθήνα.

Ευχαριστώ πάντως για την πρόσκληση!!!

Κανονίστε τπτ σχετικό (κανά κάρτ, καμιά πιστούλα) γενικά θα εχει πλάκα.

 

Να φανεί και ποιός το εχει στο κανονικό και όχι μόνο στα μπλιμπλίκια. :p

 

Εύχομαι να γίνει και να περάσετε καλά!

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αθήνα.

Ευχαριστώ πάντως για την πρόσκληση!!!

Κανονίστε τπτ σχετικό (κανά κάρτ, καμιά πιστούλα) γενικά θα εχει πλάκα.

Να φανεί και ποιός το εχει στο κανονικό και όχι μόνο στα μπλιμπλίκια. :p

Εύχομαι να γίνει και να περάσετε καλά!

Πολύ ωραία ιδέα τα καρτ! Είχα πάει πριν χρόνια σε εκείνο στο δρόμο για Περαία! Ψηφίζω καρτ για το μέρος, αν τελικά μαζευτούμε και αν δεν έχει -2 βαθμούς κελσίου! Πάντως το Σάββατο από το μεσημέρι (κατά τις 2) και μετά δε μπορώ τελικά :-(. 11.00 - 13.30 το διαθέσιμο timeslot... Έγινε επεξεργασία από Anthemius
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ok πάμε Σάββατο πρωί στην πίστα στο Νέο Ρύσιο λοιπόν!!

Κατά τις 11:00 νομίζω είναι καλά.

 

http://www.drivepark.gr/

 

Θα είναι ανοιχτά όμως αυτοί?? Γιατί είναι και λίγο περίεργοι!!

 

Οι χρόνοι θα είναι πλασματικοί όμως, και θα εξαρτώνται απο το ποιος μαγειρεύει καλύτερα... (food balast)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Θα είναι ανοιχτά όμως αυτοί?? Γιατί είναι και λίγο περίεργοι!!

 

Οι χρόνοι θα είναι πλασματικοί όμως, και θα εξαρτώνται απο το ποιος μαγειρεύει καλύτερα... (food balast)

Αν δεν είναι ανοιχτοί έχουμε σαν plan B το cosmos που είναι σχετικά κοντά..

Ξεκινήστε δίαιτα!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ωστε εκει τελικα ε?Μια φορα εχω παει για καρτ εκει στο cosmos πριν πολλα χρονια..

Θα εχουμε την ευκαιρια να τα πουμε λιγο η θα ριξουμε μερικους γυρους και θα φυγουμε(αν ερθω τελικα εγω φυσικα)?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.