Jump to content



Foxconn Blackops


yiancar

Recommended Posts

Λοιπόν λοιπόν μετά από πολλές ταλαιπωρίες με τα ram , ταχυδρομεία ,εξέτασης ,Μπορώ υπερήφανα να σας παρουσιάσω την πασίγνωστη blackops , που με την οποια καταρρίφθηκαν μερικά από τα μεγαλύτερα wr τον τελευταίο χρόνο.

Επίσης να ευχαριστήσουμε τα παιδιά με την διακόσμηση του κουτιού που τώρα πλέον είναι συλλεκτικό ;)

Και ξεκινάμε με το κουτάκι :D

pict0360gx1.jpg

Μια μπροστινή του κουτιού υπογραμμένη από τα παιδιά ;)

pict0399hq3.jpg

Πιστεύω πως αυτός είναι ο koumle :p

pict0400hr9.jpg

Με αυτό με κάνατε να κλάψω από τα γέλια :D

pict0401mg3.jpg

Εδώ να ευχαριστήσω τον haji για τα pm του ;)

pict0366ta0.jpg

Εδώ μια του mobo από πάνω , δεν θέλω σχόλιο για το τετράδιο τον μαθηματικών e :p

pict0367ut3.jpg

Και μια πλαϊνή πάνω το plexy benchtable , τα στηρίγματα είναι ανάποδα , δηλαδή μικρά κάτω μακριά πάνω αλλα τα διόρθωσα ;)

pict0368ko9.jpg

Η sound card , τα drivers έχουν πρόβλημα :@ :@ :@ θα δείτε μετάbananabanana

pict0369ms9.jpg

Το άχρηστο manual και το χαρτί που σου λέει κανε με register αλλιώς δεν δουλεύω :D

pict0370oh9.jpg

Quick install guide εγώ το πέρασα για poster :(

pict0371ln7.jpg

Αυτοκόλλητα , πολλά αυτοκόλλητα :p , dog tag (αν έτσι λέγεται :D) fan τις northbrige

pict0372fb6.jpg

6 sata με τα 4pin το sata καλώδια , ένα panel με 2 usb και ένα mini firewire και κάπου είναι και τα clips για το fan να πιάνετε πάνω στις κάρτες :D

pict0373kz0.jpg

Quantum force fan και Pot το οποιο είναι 100% πλαστικό θα αντέξει στές πολλές αλλαγές θερμοκρασίας -0 ? θα δούμε ...

pict0375kr8.jpg

Η ψήκτρα-block-pot από μέσα ( sry δεν είχα stand :( )

pict0376li8.jpg

Η άχρηστες η cellshock μου καταραμένο spd :@ τελικά βρήκαμε λύση να είναι καλά ο haji

pict0378uh1.jpg

Η επαγγελματική μόνωση μου , φυσικά μετά μπήκε και tape armflex ;)

pict0384ip9.jpg

Τα αγαπητά μου τριμμερακια

Πάμε στο πιο πολύπλοκο bios που έχουν πιάσει τα χεράκια μου ;)

pict0387vm2.jpg

Το κύριο menu

pict0386ez5.jpg

Εκεί που λέει για τους δίσκους etc , για πρώτη φορα βλέπω να ξεχωρίζει τα ide και τα esata από τα κανονικά sata :D

pict0391xx6.jpg

Board info ;)

pict0390hd4.jpg

θερμοκρασίες και smart fan

pict0392ly8.jpg

Quantum bios , εκεί που σπάζουν τα νεύρα σου :D

pict0393sn5.jpg

Φυσικά το wr που περιμέναμε ;) Εγώ και ο sham είμαστε :p

pict0394du3.jpg

Αρκετά timmings και για τους πιο απαιτητικούς , εε sub-timming εννοούσα :D έχει κιάλα αλλα δεν τα χωρούσε η photo ;)

pict0395qr3.jpg

Τα ρεύματα , ο cpu φτάνει μέχρι 2.4 το vtt και το pll ~2 και το nb ~2 τώρα τα αλλα δεν τα πείραξα ακόμα :D

pict0396oj1.jpg

Τα ρεύματα τον μνημών , νομίζω δίνη όταν μοντάρεις το bios δίνη και 4 ;)

pict0397zp1.jpg

Τι καταναλώθηκε για αυτό το review : 1 κουτί κερασια , 13 icetea green και 1 σημειωματάριο μέχρι να βρεθούν τα τέλεια subtimming , τελικά ήταν τα ίδια με του xs :D:p

47414651he5gz9.jpg

Και κάτι πρόχειρο , τα volt είναι λάθος , η μνήμες 1600mhz με 7-6-6-16 1.92v , είναι καλές η μούφα? :p Είναι stable προστοπαρον τουλάχιστο :D

Λοιπόν επίσης ευχαριστήσω τον GV και τα μουσεία του Saki που με ανεκτικά και άκουγαν άκουγαν άκουγαν και δεν ήξεραν να απαντήσουν :p , τον haji που βρήκε τις απάντησης και την Κυριακή που περίμενε για μια μητρική :D

Link to comment
Share on other sites

αν θελεις κρυβε τα εμαιλ των παιδιων στο ΜΣΝ γιατι δεν ειναι και οτι καλυτερο να βγαινουν public .

τωρα για τη καρτα ηχου πανε στις ιδιοτητες των βιστα και δες τις επιλογες εκει.

Link to comment
Share on other sites

Dog tags τα λένε και όπως μάλλον θα ξέριες κάνω σύλλογη :p

Τέλος πάντων άφου το ξέρεις τρέμεις σαν το κίνητο στην δόνηση μην πώ τίποτα άλλο γίατι άσχολεισαι

Τέλος πάντων άφου έφτιαξες και το πρόβληματακι κάνε τίποτα να πέρασει και άπο δω

άντε βρε κάλοπιζικη

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sry , θα έβγαζα σήμερα maxfsb αλλα τα ram m έχουν πρόβλημα και περνούν λίγο ρεύμα και δεν bootaroun :@:@ το παιδί που μου δάνεισε τα δικά του δεν μπορεί να μου τα δανείζει συνέχω , so ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.