Jump to content



Πρόβλημα με tablet Lenovo - Αντικατάσταση με άλλο


idonthave

Recommended Posts

Αγόρασα το Lenovo Tab 2 A10-30 10.1'' για την μητέρα μου, δούλεψε για λίγο, όταν πήγα να το ξανά ανάψω έμενε στο λογότυπο της lenovo. 

To πήγα πίσω στο κωτσόβολο μου το αντικατέστησαν με το ίδιο μοντέλο, ακόμα δεν το έχω ανοίξει και σκέφτομαι να πάω να μου το αλλάξουν με

το Samsung Galaxy Tab E T560 Wi-Fi 9.6''.

Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

11 λεπτά πριν, το μέλος l2phile έγραψε:

Επειδή σου χάλασε μία φορά;  Δεν πάει να πει ότι θα χαλάσει και το καινούριο.

Ισχύει

 

Επειδή η αγορά έγινε όσο ο Λάμπης ήταν κάτω και δεν μπορούσα να πάρω κάποια γνώμη (και δεν το κατέχω τόσο με τα tablet).

Απ'αυτά τα 2 ποιο να προτιμήσω, ποιο είναι πιο καλό? Επεξεργαστή/κάρτα γραφικών/οθόνη(απεικόνιση)/αξιόπιστο όπως αναφέρω δεν γνωρίζω.

 

Το lenovo έχει μεγαλύτερη μπαταρία, το samy μεγαλύτερη μνήμη και μικρότερη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Προσωπική εμπειρία με Lenovo

Αγόρασα 1 tablet Lenovo yoga και μετά από την δεύτερη φόρτιση σταμάτησε να φορτίζει

Αντικατάσταση με άλλο σφραγισμένο το ίδιο και αυτό μετα την Τρίτη φόρτιση. Αντικατάσταση ξάνα με άλλο μοντέλο πάλι Lenovo το ίδιο ακριβώς πρόβλημα.

Η γνώμη μου είναι αν μπορείς άλλαξε το χωρίς δεύτερη σκέψη

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, το tablet κρατήθηκε, δεν παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα με το δεύτερο, λίγο που το δούλεψα μια χαρά είναι, καλή διάρκεια μπαταρίας.

Μέχρι στιγμής που το χειρίζεται η μητέρα μου δεν μου έχει παραπονεθεί για κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.