Jump to content



[Tango X] Series 1 - Race 4/5


GoMaR

Recommended Posts

και πόσο κόβουν σε ms περίπου;

Σκέφτομαι την ταχύτητα που είχε ο Τάσος χωρίς ballast και εσένα Ιάσονα που είχες 25kg και μάλλον αυτό σε έκοβε λίγο.

Έγινε επεξεργασία από spyder
Link to comment
Share on other sites

Εμένα και το Γιώργο να ευχαριστήσεις :)

Απο τις πάρα πολλές φορές που έχω παίξει παλαιότερα αυτή τη πίστα με F1 δεν μπορεί να μου φύγει η συνήθεια των kerbs, είναι η μόνη πίστα που αμάρτησα :hehe: στο cup

 

edit: είπα ψέματα, στη Nurgburgring είχα περισσότερα :(

 

Έγινε επεξεργασία από spyder
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, spyder said:

Εμένα και το Γιώργο να ευχαριστήσεις :)

Απο τις πάρα πολλές φορές που έχω παίξει παλαιότερα αυτή τη πίστα με F1 δεν μπορεί να μου φύγει η συνήθεια των kerbs, είναι η μόνη πίστα που αμάρτησα :hehe: στο cup

 

Εσένα στο ξαναείπα,κάνεις πάρα πολλά cuts εδώ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

 

Ευχαριστω παιδες, τελικα μετα κ απο ακτινογραφια ισχυει οτι μου ειπε ο γιατρος εχθες....εξαρθρωση ωμου

 

Τα συγχαρητήρια μου για την ολη διοργανωση, ενα μεγαλο μπραβο στον Ιασονα @GoMaR για τα skins και τελος ενα μπραβο σε ολους τους συμμετεχοντες για την ολη συμπεριφορα τους...κ ας στραβωσα στον πρωτο αγωνα :lol:

 

Ελπιζω την επομενη season με ενα αυτοκινητο της προκοπης ^_^

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Θα το σημειωσω στα ατυχηματα αυτο.
"Αποσυρθηκε οδηγος στον 4ο αγωνα για λογους αναρωτικης αδειας.Καλεσαμε ασθενοφορο λογω ακινητοποιησης και εξαρθρωσης ωμου απο αστοχια καθισματος , σχεδον ολικης αποσυρσης τιμονιερας και παραλιγο κοψιμο της γλωσσας του στα δυο.Οι αιτιες ερευνωνται"
Και ολα αυτα απο το σπιτι του!! :hehe:

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα Lazy!!!

Επρεπε να εγγραφε η καμερα οταν εγινε αυτο :p

 

Εγω χθες μπηκα οριακα σπιτι στις 9+20..Και οταν μπηκα εισασταν ολοι στην γραμμη εκκινησης..Απο τον πανικο να προλαβω πατησα drive χωρις να βαλω καυσιμο :(

Ξεκινησα,λοιπον ξεροντας τι θα γινει..DNF...Οποτε απλα οδηγησα για τον χαβαλε...Λιγο ελειψε να χαλασω τον αγωνα του Anthemius αλλα ολα καλα.

 

Στον 5ο γυρο ηρθε το μπουμπουκι φωναζοντας Σιννα Σιννα ( εβλεπε το Double S στο καπω :wub: )

Οποτε την πηρα αγκαλια και <οδηγουσαμε παρεα> με οτι συνεπαγεται αυτο :D

 

Ε οποτε παρκαραμε στα πιτς και βαλαμε καμερα απο τον Λιακτζιμ που κυνηγουσε τον Ακη, και απο τον Ιασωνα που κυνηγουσε τον Spyder.

 

υγ

Την αλλη Τεταρτη στις 5 εχω εξαγωγη δοντιου !!!!Μαμηθηκαν οι τεταρτες ρε φιλε!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GeoF1 said:

Οποτε την πηρα αγκαλια και <οδηγουσαμε παρεα> με οτι συνεπαγεται αυτο :D

 

 

Τα περισσοτερα cuts στα 10laps που ετρεξες! :hehe:

Γελαγαμε με τον Αρκουδα γιατι ειχε μπει και εβλεπε :p

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω ένα σχόλιο - πρόταση για μελλοντικό cup:

Τα cuts στους πρώτους 5 γύρους θα πρέπει να μετράν από 2 sec για κάθε ένα από το 1ο!

Είναι πάρα πολύ σημαντικό να ξεφεύγεις από την κίνηση... κάνοντας 5-6 cuts στους 1-2 γύρους για παράδειγμα. ;)

Θα εξαιρούνται οι περιπτώσεις που κάποιοι είναι δίπλα-δίπλα όπου θα μετράει σαν απλό cut.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω μετά από κάθε αγώνα να μαζευόμαστε όσοι μπορούμε και όσοι είναι cutάκηδες να κερνάνε τα σουβλάκια και τις μπύρες και στο τέλος της βραδιάς να πέφτει ομαδικό φατούρο μπάς και βάλουνε μυαλό :hehe::hehe: .

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Καλημερα.

 

Ευχαριστω παιδες, τελικα μετα κ απο ακτινογραφια ισχυει οτι μου ειπε ο γιατρος εχθες....εξαρθρωση ωμου

 

Τα συγχαρητήρια μου για την ολη διοργανωση, ενα μεγαλο μπραβο στον Ιασονα @GoMaR για τα skins και τελος ενα μπραβο σε ολους τους συμμετεχοντες για την ολη συμπεριφορα τους...κ ας στραβωσα στον πρωτο αγωνα :lol:

 

Ελπιζω την επομενη season με ενα αυτοκινητο της προκοπης ^_^

και μετα σου λεει οτι δεν ειναι ρεαλιστικο το game....μεχρι και ατυχηματα real time με ασθενη εχουμε :p

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!

Μπραβο σε ολα τα παιδια για την συμμετοχη τους την συμπεριφορα και φυσικα στους πρωτους :)

sry εκ μερους μου που δεν μπορεσα να παραβρεθω σε ολους τους αγωνες

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.