Jump to content



[Tango X] Series 1 - Race 4/5


GoMaR

Recommended Posts

Μακάρι να δούμε τα γραπτά στην πράξη και θα είμαι ο πρώτος που θα τους επιβραβεύσει, μέχρι να το νιώσω όμως στην τιμονιέρα μου δεν επιθυμώ να τους υποστηρίξω γιατί είναι ο μόνος τρόπος που έχω να τους δείξω ότι κάτι δεν κάνουν καλά.

Link to comment
Share on other sites

http://simresults.net/160330-w5c

 

http://manager.rackservice.org:50424/sessiondetails?sessionid=430#

 

54804e3c8a5333.47674559.png

 

στροφες που θα μετρηθουν τα cuts

 

7-8 - 9 (εξοδος) - 11 (εξοδος)  12 (apex-εξοδος)  - 13(εξοδος)

 

Χαλια αγωνας για μενα.Απο αποψη χρονων,φοβερες μαχες, ιδρωσα απο τους πρωτους γυρους.Μπραβο spyder , μπραβο λιακουρη και μπραβο στον Θοδωρη.

Lazydog : Περαστικα να ειναι !!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο ευχάριστα races! είχα σε όλο τον αγώνα στους καθρέφτες μου έναν πιλότο του rf2 και μπροστά τον Τεο. Έκανα σημαντική προσπάθεια να μαζέψω λίγο τη διαφορά, αλλά τζίφος!

 

Next race Mugello? Κλείσαμε?? :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το να τερματίζεις 3ος πίσω από Θοδωρή και Άκη  , μοιάζει με νίκη. Μάλιστα νόμιζα πως θα μπορούσα να πιέσω για 2ος αλλά λίγα λαθάκια, μου έκοψαν τη φόρα και έδωσα το δικαίωμα στον ταχύτατο Τάσο να με απειλήσει.

 

Μπράβο Θοδωρή, άξιος.

 

@Lazy Dog ελπίζω κάτι όχι σοβαρό.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στο qualify εσπασε η καρεκλα(λες κ καποιος την εκοψε με τροχο, μαλλον αστοχια υλικου).....

 

Πεφτοντας πηρα μαζι μου πληκτρολογια, ποντικια κ διαφορα αλλα...ταυτοχρονα χτυπησα στην g27 και δαγκωσα τη γλωσσα μου...

 

Το κερασακι ομως ηταν οτι δεν μπορεσα να κρατηθω απο πουθενα και εσκασα με τον αριστερο ωμο στο πατωμα....

 

Λεω δε γ@μιεται, θα τρεξω εστω κ ετσι....ελα μου ομως που στον δευτερο γυρο αρχισε να ποναει ο ωμος κ καταλαβα οτι δεν μπορουσα να σηκωσω το χερι γιατι δακρυζα απο το πονο....

 

Δεν ειχα καποιον να με παει νοσοκομειο κ ξυπνησα εναν γνωστο ορθοπεδικο που μενει απεναντι.....ψιλοβγηκε ο ωμος μου(το εχω ξαναπαθει σε ατυχημα με μηχανη) κ ηθελε λιγο δουλεια για να συνελθω.....

 

Μου χτυπησε κ μια ενεση και ολα καλα :amen:

 

Το μονο οτι θα ποναω για κανα δεκαημερο

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ιασονα εχω καταστρεψει αυτοκινητο και εχω βγει απο μεσα μονο με στραμπουληγμα στον αστραγαλο....αν δεν σε θελει, δεν σε θελειρεπαιδακιμου :hehe:

 

Το κακο(καλο για σας) ειναι οτι μαλλον δεν θα μπορεσω να τρεξω ουτε στο combo :amen::lol:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στους @Thodoris1884 @akis_z80 @liakjim
Και για μένα ευχάριστος αγώνας χωρίς σημαντικά λάθη με Consistency 99.51% για πρώτη φορά. Ακολουθούσα το @liakjim για 8 γύρους και μετά άρχισε να εξαφανίζετε, μετά μικρή μάχη με @racer όπου ήταν πιό γρήγορος και εξαφανίστηκε κι αυτός. Στο τέλος με πλησίασε ο @GoMaR αλλά ήμουν λίγο πιο γρήγορος στις 3 τελευταίες στροφές και ισορροπούσα τη διαφορά. Και για μένα που τερμάτισα 5ος μπροστά απο το @GoMaR μοιάζει με νίκη.

Μπράβο σε όλους, δυστυχώς είχαμε πολλές απουσίες, παρακαλώ ποινή στους απόντες στο επόμενο αγώνα :p


@Lazy Dog περαστικά, να μην σε ρωτήσω απο που αγόρασες το κάθισμα, ψάχνομαι γι'αυτό το λέω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επρεπε να πάω στους ηλικιωμένους γονείς γι'αυτό την έκανα σφαίρα, θα βάλω μικρόφωνο στον επόμενο για να τα ακούσεις :p

10 cuts έχω κάνει βρέ; τώρα με προσπέρασες :D

Έγινε επεξεργασία από spyder
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.