Jump to content



[Tango X] Series 1 - Race 5/5 - Final Race


GoMaR

Recommended Posts

Nα πω και εγω με την σειρα μου συχγαρητηρια σους διοργανωτες αλλα και σε ολα τα παιδια που με ανεχτηκαν αν και χθες καταφερα και τα πηγα λιγο "καλυτερα"(εφαγα μονο 2 φορες γυρο νομιζω :p ).

Η BMW δεν μου αρεσε πολυ καθως επαιζα με paddles και ισως ητανε δυσκολη για πρωτο αυτοκινητο, νομιζω ειχε και μετρια φρενα οντας παλιο αυτοκινητο.

Χαρηκα που δεν χαλασα και τον αγωνα κανενος με την αργη ταχυτητα μου :)

Ελπιζω στο επομενο cup να εχω και GPU γιατι επαιζα σε ολο το CUP με τα ενσωματομενα και ετρεχα το asseto στα medium στα 35fps και ητανε τερμα ασταθες σε πολλες στροφες.

 

Στο επομενο θα ειμαι πιο ανταγωνιστικος θελω να πιστευω, με προπονηση ολα γινονται!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Μέσα για Mugello έχει ωραία κέρμπς ελπίζω να μην μετράνε :p

 

Τους πρώτους 3 αγώνες ήμουν με ABS μετά δοκίμασα την Imola χωρίς ABS και ήμουν 1δλ. ταχύτερος και στη Barcelona ήμουν χωρίς. Χτές δεν μπορούσα να προσαρμοστώ μάλλον λόγω update και έτρεξα με ABS που μου φάνηκε καλύτερο απο πρίν.

 

Για το BMW να γράψω ότι έχουν κάνει τέλεια εξομοίωση. Με πήγε πίσω στο 1990 και θυμήθηκα άλλες εποχές. Κολλητός είχε το 325 όπου το λιώναμε κάθε βράδυ στα ανάποδα, ήταν πολύ εύκολο αυτοκίνητο λόγω γραμμικής ροπής 6ακύλινδρου μοτέρ.

 

Αχ, είναι πολύ βαρύ το όνομα του Σέννα, τον είχα σκεφτεί κι εγώ για σκιν αλλά δεν μου πήγαινε όπως δεν μου πάει και για τον Σούμι.
Ισως βάλω τα χρώματα της Βραζιλίας στο επόμενο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την διοργάνωση, προσωπικά πέρασα ωραία έστω και αν οι τρείς πρώτοι αγώνες που είμουν παρών  έγιναν με το άθλιο 1.4 ευχαριστήθηκα την παρέα, εχτές που τρέξαμε με το εμφανώς καλύτερο 1.5 ευχαριστήθηκα λίγο και την οδήγηση.

 

Ελπίζω το επόμενο cup να είναι σε βολική ημέρα/ώρα για να είμαι ξανά παρών. Σκοπεύω να αγοράσω το DP2 καθώς και επόμενα DLC τώρα που οι μακαρονάδες δείχνουν να μετανοούν και να επιστρέφουν στον σωστό δρόμο, το μόνο μου παράπονο είναι ότι δεν μας έχουν δώσει κάποια πίστα από την απέναντι πλευρά του Ατλαντικού για να μήν μιλήσω για Mount Panorama που είναι η καλύτερη πίστα στον κόσμο ;)

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου αν και λίγο καθυστερημένα να πω και εγω ευχαριστώ σε όλους. Ήταν ωραίο cup και πιστεύω θα υπάρξουν καλύτερα στο μέλλον.

Στα του αγώνα.. Μισή ώρα προπόνηση πριν το qual όλο κ όλο και αυτό με τη ψυχή στο στόμα να προλάβω. Πήρα την 6η θέση στο qual και τη κρατούσα μέχρι το τέλος μέχρι που στο τελευταίο γύρο οι Γιώργηδες μου έκαναν δώρο δύο θέσεις :) Ήμουν αρκετά πίσω και σε μια φάση περίπου 10 γύρους πριν το τέλος είδα ότι μειώνω τη διαφορά με τους μπροστά χωρίς να είμαι ιδιαίτερα γρήγορος και απορούσα γιατί συνέβαινε αυτό όπως επίσης δε κατάλαβα γιατί ενώ με τον Τάσο είχαμε λίγη κόντρα μετά τον έχασα απο τους καθρέφτες μια και καλή. Τέλος πάντων,στο τελευταίο γύρω βλέπω οτι ο αρκούδας πάει να κάνει κίνηση προς τον Βασμουλάκη και λέω απο μέσα μου ¨δώστου μια τώρα αμέσως,το έχεις" και με το που το σκέφτομαι και πέρνουν τη πρώτη στροφή,φτάνοντας βλέπω σκόνες και χαμογελάω,τους βλέπω εκτός δρόμου και έλιωσα ^_^ 

Τέταρτη θέση,not bad at all,το ευχαριστήθηκα αν και πίστευα ότι θα είχαμε πολύ περισσότερες μάχες γενικά με αυτό το αυτοκίνητο.

Anyway,στους 3 πρώτους που άξιζαν πέρα για πέρα το βάθρο όπως επίσης και μπράβο στους υπόλοιπους για τη συμμετοχή και την υπομονή κτλ (ειδικά σε wolves κτλ που δε το παρατάνε λόγο αποτελεσμάτων και συνεχίζουν να γουστάρουν δίνοντας έτσι πραγματικά πολλά θετικά στοιχεία σε μια κοινότητα)Δε ξέρω πως ακούστηκε αυτό που έγραψα στη παρένθεση,είναι κ λίγο αργά και είμαι κουρασμένος να σκεφτώ αλλά η πρόθεση μου είναι πέρα για πέρα καλοπροαίρετη.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος Oxide Burnedbrain έγραψε:

Δε ξέρω πως ακούστηκε αυτό που έγραψα στη παρένθεση,είναι κ λίγο αργά και είμαι κουρασμένος να σκεφτώ αλλά η πρόθεση μου είναι πέρα για πέρα καλοπροαίρετη.

Καλα ακουστηκ.,

Αυτη ειναι και η προθεση μου, πανω απο ολα.

Να διατηρησουμε μια κοινοτητα και να κανουμε αυτο που γουσταρουμε, ανεξαρτητως αποτελεσματων.

Spoiler

και να τρωμε και κανα ποπ κορν που και που.... :hehe:

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.