Jump to content



[Tango X] Series 1 - Race 5/5 - Final Race


GoMaR

Recommended Posts

Συγχαρητήρια στους νικητές και στους διοργανωτές αλλά και σε όλους όσους έτρεξαν στο cup αυτό!

Εγώ αποσύρομαι γενικά από τους αγώνες και πάω να ψάξω μια τρύπα να κρυφτώ!:amen:

Link to comment
Share on other sites

Από τους ωραιότερους αγώνες που τρέξαμε!! 

Πάρτε και το Replay:

https://www.dropbox.com/s/xugswsou8o5k0xe/bmw_m3_e30%40ks_brands_hatch-gp_20160406222844.rar?dl=0

Screenshot_bmw_m3_e30_ks_brands_hatch_6-4-116-22-48-2.jpg

Έγινε επεξεργασία από Georgiadis Giorgos
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πωπω, τι χάλια αγώνας...

 

Στα θετικά :

 

Καλές μάχες με @Lazy Dog κ @spyder . Με τον lazy είχα και μια καλή επαφή , επιβεβαιώνοντας ότι τα collisions έφτιαξαν αλλά και ότι με αυτόν θα δοκίμαζα :hehe:

 

Στα αρνητικά :

Η απόδοσή μου με το 1.5 μοντέλο. Οδήγησα πολύ άγαρμπα κ στο τέλος τα ελαστικά ήταν όλα σε κόκκινη μπάρα κ το grip στον πάτο.

Ξεσκίστηκα στα cuts. (Ιάσονα σε λυπάμαι, το ίδιο έβλεπα κ μπρος πίσω σε άλλους).

 

Ευχαριστώ τον @GoMaR και τον @racer για την διοργάνωση του CUP.

 

Συγχαρητήρια θα πω μετά τα cuts.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ο περιγελος του tango ο υπο<φαινομενος>!!!

Jason μη με τσεκαρεις για cuts.:tomato:

 

Η διοργανωση ηταν πολυ καλη αλλα πραγματικα το αυτοκινητο για μενα δεν παλευοταν...Οσο μου αρεσε να το βλεπω αλλο τοσο δεν ηθελα να το οδηγησω.

Χαζευα απο τον Θοδωρη Ακη και Ιασωνα...το κανετε να φαινεται πολυ ευκολο ρε σεις..!!Μπραβο σας.Οπως μπραβο και στα αλλα παιδια.

 

Στα πιο προσωπικα μου εγω δυστυχως βλεπω οτι δεν μπορω να δεσμευτω για μελλοντικη συμμετοχη.

Δυστυχως <σας γνωρισα> αργα.

Με κορη διαολακι 2+ χρονων και συζυγο εγκυο (που δεν πρεπει να κανει και πολλα λογω καταστασης) καθομαι σε αναμενα καρβουνα καθε φορα που ετοιμαζομαι για παιχνιδι.

Σημερα ας πουμε η μικρη μπαινοβγαζε τα βυσματα απο τα ακουστικα και ανοιγοκλεινε το dvd..

Τωρα πχ που ξαπλωσαν και ειμαι πιο χαλαρος ειναι 11+ η ωρα...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χάλια αγώνας και για μένα... Κακή οδήγηση, λες και έκανα αγγαρεία. 3 φορές βγήκα βγήκα στα χωράφια μόνος μου, έριξα και το σημάδι με την επικινδυνη στροφή πριν την τελευταία ευθεία, δοκίμασα και τα collisions αρκετές φορές με wolves και thazio... Μάλλον υπερεκτίμησα την οδήγηση με την 1.5.χ version, όπως και το τιμόνι μου, μετά την εφαρμογή του Lut generator. Συγχαρητήρια στους διοργανωτές και σε όλους τους συμμετέχοντες!

fatalara ελπίζω να μην το μετάνιωσες που έτρεξες τελικά :-)

thazio μετά το collision δε σε περίμενα, γιατι θεώρησα πως ήταν πολύ μικρό για να φέρεις τις στροφές που είδα στον καθρέφτη μου. Αν παίζαμε μπάλα, θα έλεγα πως έκανες θέατρο πέφτοντας θεαματικά για να πάρεις πέναλντι :-D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Στροφες που θα μετρηθουν βασει της φωτογραφιας:

brands-hatch-will-pittenger.png

 

 

Στροφη 2 (εξοδος)

Στροφη 3 (εξοδος)
Στροφη 6 (apex,εξοδος)
Στροφη 7 (apex)

Στροφη 8 (apex)


Θα ξεκινησω σε λιγο με live stream απο το steam.Οποιος θελει μπορει να μπει να παρακολουθησει.

Θα ανανεωνω αυτοματα τον πινακα απο τα google sheets
 

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11BaQq8XnvRE3_Fb8tjFh_Xed9MLmNsXQIxSz0NMuGKE/edit?pref=2&pli=1#gid=1075351247

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gamise ο αγώνας!!

 

@Georgiadis Giorgos με ξάφνιασες ευχάριστα!! Πολύ γρήγορο quali και δυνατά laps πριν ξεφτιλίσεις τα λάστιχα :p

@geovas77 η 1.5 σου πάει πολύ :)

 

Καταιγιστικό ρυθμό ο @GoMaR στην αρχή που μου ριχνε 1δευτ ανά γύρο. Μέχρι να πάρω χαμπάρι τι έγινε η διαφορά είχε ανοίξει στα 6 sec. Μετά κάπως εξισορροπήθηκαν τα πράγματα αλλά ποτέ δεν έφτασα σε απόσταση βολής.

 

@Thodoris1884 στενός κορσές μου έγινες βρε παιδάκι μου. Niceee

 

next tango cup με suprίδια και rx7 confirmed??

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο πόντιουμ και σε όλους που τρέξανε. Ωραίος αγώνας, ταίριαζε στο αμάξι η πίστα.
Είχα ωραία μάχη με @Lazy Dog στην αρχή και μετά με @liakjim όπου δοκιμάσαμε και το νέο collision, τον χτύπησα απο πίσω στο τέλος της ευθείας τερματισμού με 15χλ/ωρα, βγήκαμε και οι 2 λίγο έξω απο τη πίστα συνεχίζοντας ευθεία και μπήκαμε πάλι στη πίστα, ούτε τετακέ ούτε παράξενα πράματα, μικρή επαφή-μικρό χάσιμο χρόνου, σόρρυ Δημήτρη.
Το αμάξι διαφορετικό με το update πιο δυναμικό πιο ζωντανό θα έλεγα. Τα λάστιχα στο τέλος δεν είχαν απότομη πτώση όπως πρίν, 3 κίτρινα και το πίσω δεξιά κόκκινο.

Ενα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές @racer και @GoMaR και φυσικά στα πολύ ωραία skins που μας έφτιαξες.

@akis_z80 gamai η LUT εφαρμογή σου!

Ξέχασα να γράψω πως στο practice υπήρχε ένα κόκκινο αμάξι που έκανε κυκλάκια καίγοντας λάστιχο, μάλλον έψαχνε τη μέγιστη θερμοκρασία ελαστικού, και επίσης μία συμμορία με 3 αυτοκίνητα τρενάκι που παίζανε συγκρουόμενα, ονόματα δε λέμε πρόσωπα δε θίγουμε :hehe::hehe::hehe:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καταταξη αγωνα και τελικες βαθμολογιες
results.jpg

 

final.jpg

 

Φωτογραφιες απο τα cuts εδω :
https://www.dropbox.com/sh/j9x0xuc21htdw18/AABFafgY6Jmiryo8KtlS35Roa?dl=0

 

http://simresults.net/160406-Sv0

 

 

Οπως επισης μπορειτε να δειτε αποτελεσμετα και απο τους αλλους αγωνες εδω με τα αντιστοιχα links

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11BaQq8XnvRE3_Fb8tjFh_Xed9MLmNsXQIxSz0NMuGKE/edit?pref=2&pli=1#gid=1075351247

 

 

Συγχαρητηρια στον Θοδωρη για το πρωταθλημα.Μπραβο σε ολους.
Προσωπικα η BMW δε μου εκατσε καλα σαν αμαξι.ισως με την 1.5 μου ταιριαζε περισσοτερο..Στο επομενο δε θα ειναι ετσι τα πραγματα ομως!! :D

 

Σας ευχαριστω ολους για τις συμμετοχες την υποστηριξη και την υπομονη που δειξατε!

Θα τα πουμε στο αντιστοιχο θρεντ για το επομενο :D

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.