Jump to content



[Tango X] Series 1 - Race 5/5 - Final Race


GoMaR

Recommended Posts

Συγχαρητηρια @Thodoris1884 για την νικη στο cup.

Mπραβο σε ολους οσους ΤΕΛΙΚΑ συμμετειχαν.

Ευχαριστουμε Ιασονα (αντε και Τασο) για την αψογη διοργανωση. Ευχαριστω και εγω ιδιαιτερως, παλι τον Ιασονα, για το skin και για ολη τη δουλεια που εριξε (skins, ελεγχος cuts κλπ, κλπ)

Το αυτοκινητο και εμενα δε μου εκατσε με τιποτα. Να φυγει και να μην ξαναρθει... ουστ... μακρυα .... :hehe:

Γενικα δε μου εκατσε και ολο το cup. Υστερω εναντι ολων σας και αυτο που μικραινει συνηθως την ψαλιδα ειναι το πολυ practice, πραγμα που δεν ειχα τη δυνατοτητα να κανω σε αυτο το cup. Hταν εξαιρετικη εμπειρια ομως.

 

πριν 11 ώρες, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Εγώ αποσύρομαι γενικά από τους αγώνες και πάω να ψάξω μια τρύπα να κρυφτώ!

Αμα κρυφτεις εσυ, τι να πουμε και μεις....

Απλα την επαφη με το αθλημα εχεις χασει λιγο και φαινεσαι λιγο εξω απο τα νερα σου. Για μενα καλο ειναι :hehe:

Περιμενω μαζι με την ελευση του καινουργιου συστηματος που περιμενεις, δυναμικη επιστροφη...οκ;

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καποιοι δεν με πιστεψαν οταν γκανιαξα να λεω οτι δεν κανει το συγκεκριμενο αυτοκινητο...διαβαζοντας τα σχολια παραπανω ηρθε η δικαιωση :amen::hehe:

 

Μπραβο(αυτος ειναι καφες) σε ολους ανεξαιρέτως :lol:

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Καποιοι δεν με πιστεψαν οταν γκανιαξα να λεω οτι δεν κανει το συγκεκριμενο αυτοκινητο...διαβαζοντας τα σχολια παραπανω ηρθε η δικαιωση

:hehe::hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πχ αν ηταν με 500αρακια νομιζω θα γινοταν ο κακος χαμος απο μαχες!!!!

Τεσπα παει περασε...Θα κανω uninstall την bmw ετσι :lol:

 

Αλλα ναι τα σκινς ηταν καταπληκτικα.

Και το κοκκινο S logo το κατοχυρωνω για μελλοντικες χρησεις.

Προλαβα.

 

Έγινε επεξεργασία από GeoF1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

Αμα κρυφτεις εσυ, τι να πουμε και μεις....

Απλα την επαφη με το αθλημα εχεις χασει λιγο και φαινεσαι λιγο εξω απο τα νερα σου. Για μενα καλο ειναι :hehe:

Περιμενω μαζι με την ελευση του καινουργιου συστηματος που περιμενεις, δυναμικη επιστροφη...οκ;

 

Αλήθεια το λέω, από δω και πέρα θα τρέχω μόνο με την άθλια A.I. και μπορεί και σε κανένα gatherings. Το νέο σύστημα δεν είναι κανένα μαγικό ραβδάκι και το έχω ήδη μετανοιώσει (για τα φράγκα) που το πήρα αλλά ξέρεις, στα πλαίσια του "μια ζωή την έχουμε..." και έτσι κι αλλιώς πάντα στο άθλημα με τραβούσε το "immersion" και το "Ουάου" της υπόθεσης και όχι οι αγώνες. Άλλωστε από τη φύση μου δεν είμαι ανταγωνιστικός τύπος.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GeoF1 said:

Αλλα ναι τα σκινς ηταν καταπληκτικα.

Και το κοκκινο S logo το κατοχυρωνω για μελλοντικες χρησεις.

Προλαβα.

 

Έχω μια θεωρία που λέει ότι όσοι βάζουν το S, τους κυνηγάει η κατάρα του Βραζιλιάνου. Αφήστε τον να αναπαυθεί, βάλε τίποτα άλλο βρε παιδί μου!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GeoF1 said:

Τον τιμαμε βρε με το double S..

 

Το εχω στο αυτοκινητο μου, σε πολλα ρουχα μου , και στο σωμα μου. :)

Όλα ξεκίνησαν με τον Bruno. Μου την έσπαγε που ο ανηψίος του μπήκε στην F1 και χρησιμοποίησε το κράνος και το όνομά του. Κάνε pole ρε φίλε πρώτα και μετά πάρε το κράνος. Πόσο μάλλον εμείς!

Anywayyy κουβέντα να γίνεται αλλά όποιον ξαναδώ να έχει S θα περιμένω και ανάλογες επιδόσεις αλλιώς ban :p

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχχα εχεις δικιο για τον ανηψιο.

Αν και νομιζω οτι το ατυχημα του Θειου του , του στερησε την δυνατοτητα να εξελιχθει αφου αποσυρθηκε απο τα αγωνιστικα δρομενα τουλαχιστον 10 χρονια (τοτε που ψηνονται δλδ) Αλλα ηδη το ονομα που εχει ειναι πολυ βαρυ και η πιεση μεγαλη. Δεν τον κακοχαρακτηριζω ομως. Εκανε καποιες αξιοπρεπεις εμφανισεις και αυτο ηταν.

 

Εμενα με ξενερωσε πιο πολυ οταν υπεγραψε στην ομαδα που εστειλε τον Θειο του στον ταφο. Αυτο δεν το κανεις.

 

Συγγνωμη για το οφφ τοπικ Ιασονα.

Link to comment
Share on other sites

Τα συγχαρητήρια και από μένα στο @Thodoris1884 όπου σε όλη τη διάρκεια του Cup ήταν σταθερός και γρήγορος μέχρι αηδίας !!

Συγχαρητήρια στους διοργανωτές @GoMaR & @racer για την ωραία διοργάνωση και την δουλειά που ρίξανε!!

Φυσικά ένα μεγάλο μπράβο σε όλο το grid που έτρεξε στους όλους-περισσότερους αγώνες!!!

 

Τέρμα με τα συγχαρήκια πάμε στον απολογισμό τώρα.

Προσωπικά ευχαριστημένος με την 5η στην τελική κατάταξη άλλωστε για εκεί ήταν ο στόχος μου! :D

Έμεινε ένας εκνευρισμός για τα άτομα που δεν έτρεξαν ούτε σε ένα αγώνα...

 

Επίσης ένιωσα πως με το 1.5 υπήρχε μεγαλύτερη ελευθερία στις μάχες! Από πλευράς μου τουλάχιστον, όπου είχα την άνεση να κολλήσω στο πίσω προφυλακτήρα των μπροστινών σε σημεία που πριν 1.5 δε νομίζω να ακολουθούσα τόσο κοντά. (άσχετα αν την πλήρωσε ο @geovas77 :p )

 

Καλή Ξεκούραση!! Τα λέμε στο επόμενο !! :D:D

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Φοβερός αγώνας! Είχα επικές μάχες με τον @Georgiadis Giorgos   και   @geovas77 και οι δύο πολύ βελτιωμένοι με την 1.5. :T:  Πλησίασα και τον  @akis_z80   αλλά ήταν αδύνατον να το τον προσπεράσω! Το Ε30  μου ταίριαζε πολύ και είναι απο τα favorites αλλά κάπως μονότονο επειδη ΄ηταν αργό.  Στο  επόμενο cup από 300  άλογα και πάνω plz.:D

Συγχαρητήρια  @GoMaR  για την διοργάνωση! :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ CUP ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΕΙΣ ΤΕΑΜΣΠΕΑΚ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ) ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΙΣ!!!!!!!
sorry caps επιτηδες on :p

 

Τι θα λεγατε για την επομενη Τεταρτη φιλικο αγωνα στην Mugello (χωρις ballast) και reversed grid????
Like οποιος συμφωνει!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Να μη δωσουμε αλλη μια ευκαιρια με την 1.5 ; Και αναποδο grid να γινει χαμος ;
Τωρα που ξερετε την πιστα θα κανετε και πρακτις αν θελετε και επισης θα γινει πιο αργα ο αγωνας

Just for fun.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.