Jump to content



6600 GT / X800XL


ea6gka

Ποια απο τις 2?  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

1η ψηφος στην Χ800 απο μενα...........καρτα κατω απο 300ευρω δεν αξιζει να παιρνει κανεις εκτος και αμα δεν εχει φραγκα....

εντιτ:εχεις δικιο τζωρτζ ειδα την απλη χθες καπου και μου μεινε το 140:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 16:58]

και ο λογος?

1.6ns memory chips (instead of 2.0ns που εχουν οι υπολοιπες.

Εχει και εξτρα 6πινο κοννεκτορα ρευματος το οποιο εγω το βλεπω σαν θετικο (κατι κληρονομησε απο τις high-end), εσυ μπορει να το βλεπεις σαν αρνητικο.... :p

Καλυτερη ψυξη-μαμα απο την "πορδη" της sapphire... η οποια παρεπιπτοντως δεν παρουσιαζει κανενα προβληματακι η κακομοιρη αλλα την λυπασαι ετσι που την βλεπεις.... :D

Στο xtreme λεγανε οτι εχει παιξει μια ταπα με τις HIS οποτε καλου-κακου μην παρεις τετοια....

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι εχω την msi και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος....

βεβαια δεν την πηρα 300...αλλα 400...ειναι αριστη καρτα...

oc...δεν εχω κανει ακομα...μην βαρατε...παντως με προχειρες δοκιμες αντεξε καπου στα 435 ο πυρηνας με την μαμισια ψυξη και παστα...

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

link plz??:D

κυκλοφορουν πολλα στο νετ...αλλα βαριεμαι να ψαξω...σε γενικες γραμμες σε d3d ειναι λιγο κατω απο την ultra και λιγο πανω απο την gt, ενω σε opengl (βλεπε doom3) μενει λιγο πισω απο τις nvidia...παντως εγω μεχρι στιγμης τα τρεχω ολα φουλ χωρις προβλημα...μονο στο nfsu2 ηταν λιγο χαμηλο το framerate σε 1280χ1024 με ολα φουλ...καπου 25-30...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio [Σήμερα, στις 18:16]

link plz??:D

Για παραδειγμα http://www.hothardware.com/viewarticle.cfm?page=13&articleid=643&cid=2

και με ελαφρο o/c εχει αποδοση που δικαιολογει με το παραπανω τα χρηματα που δινεις.Η gt σε λιγες περιπτωσεις ειναι γρηγοροτερη κι αυτο ελαχιστα,εχει ομως και μεγαλυτερο κοστος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.