Jump to content



Κόλησα στο NFSUnderGround 2


morius

Recommended Posts

Τα DVD covers ειναι συνολικα 10 οσα ειναι και τα αστερακια(visual points) που πρεπει να παρεις για να τερματισεις το παιχνιδι.

Παρακατω σου εχω εικονα με μια πιστα που αν και εχω τερματισει το παιχνιδι ΔΕΝ εχει ολοκληρωθει.

Πηγαινεις οπως ειπα στο garage και μετα στο world MAP. Εκει εχει 5 stages. To 5o stage ανοιγει μονο οταν τερματισεις το παιχνιδι. Σε εσενα πρεπει να εχει μονο stage 1 & 2 λογικα, ή μονο το 1. Κατεβαινεις προς τα κατω μετα βελακια και βλεπεις ποιες πιστες ΔΕΝ ειναι competed. Και τρεχεις. Απλα.

post-51-1416071786,9844_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morius [18-03-2005 22:40]

¨οχι ρε σεις δεν νομίζω,έχω φτιάξει τρία αμάξια,δεν μου έχει καμία πίστα μόνο τα μαγαζιά,και αμάξια άλλα για κόντρες δεν βλέπω άλλα δεν ξέρω τι συμβαίνει

Το ότι δεν υπάρχει καμία πίστα στο χάρτη της πόλης, δεν σημαίνει ότι έχεις περάσει όλες τις πίστες. Πήγαινε στο World Map και πάιξε από εκεί. Επίσης, κάτι πολύ σημαντικό που θυμήθηκα τώρα είναι να ψάξεις όλη την πόλη για κρυμμένα μαγαζιά. Αν πας στα Statistics (εκεί που λέει πόσο % έχεις φτάσει), θα βρεις μια κατηγορία που λέει Hidden Shops. Κι εγώ είχα κολλήσει κάποτε και μόλις ανακάλυψα ένα Graphics Shop στα Jackson Heights προχώρησε το παιχνίδι.

Δοκίμασε και πες μας. Και μην τα παίρνεις αν δεν βρίσκεις τη λύση... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 17:04]

Και εδω ειναι το Full Map, οταν εισαι σε explore mode(δηλαδη τριγυρνας μεσα στην πολη)

Ρε παιδιά είπαμε για τόσο Μ@Λ@Κ@ με περάσατε κατάλαωα τι λέτε!!!!!

Όπως είναι παρακάτω το δείχνει όμως έχει και Τα μαγαζιά : Grafic's Shop...και άλλα 2 δεν θυμάμαι όνοματα:p

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morius

Ρε παιδιά είπαμε για τόσο Μ@Λ@Κ@ με περάσατε κατάλαωα τι λέτε!!!!!

Όπως είναι παρακάτω το δείχνει όμως έχει και Τα μαγαζιά : Grafic's Shop...και άλλα 2 δεν θυμάμαι όνοματα:p

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

Εχουμε σε 10 ποστ που σου λεμε εγω και ο nickstamat να δεις το world map μεσα στο garage, και απαντηση δεν εχουμε παρει.

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκο αυτό που έχεις να κάνεις είναι απλό...

Για να προχωρήσεις πρέπει να ανεβάσεις το reputation σου. (αστεράκια)

Από τη στιγμή που δεν έχεις άλλα λεφτά και οι δρόμοι δεν έχουν άλλους κοντράκηδες, πρέπει να πας στο γκαράζ σου και απο 'κει να πας στο world map..

Τις περισσότερες πιστες δεν τις έχεις ολοκληρώσει οπότε θα μαζέψεις λεφτά απο 'κει!!

Βασική προυπόθεση για να πάρεις τα λεφτά όταν τρέχεις αγώνες από το world map είναι να κάνεις restart στον κάθε αγωνα!!

Αυτό θυμήσου το γιατί αλλιώς θα νικάς συνέχεια αλλά χρήμα δεν θα βλέπεις ν' ανεβαίνει...

No money no honey που λένε, κάπως έτσι..!!!

Καλή συνέχεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morius [Σήμερα, στις 10:14]

Όπως ακριβώς είναι η φώτο του gtr_84 είναι και ο δικός μου χάρτης,μόνο που δεν υπάρχουν τόσα πολλα σε ποσότητα

Αφού παίζεται το ΙΔΙΟ παιχνίδι λογικό δεν είναι να είναι ΙΔΙΟΣ και ο χάρτης??? Βρες και τα υπόλοιπα μαγαζιά τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ΜΙΑ λυση... Υπαρχουν διευθυνσεις στο διαδικτυο που περιεχουν καποια trainer... Βεβαια χαλας το παιχνιδι σου και κλεβεις, αλλα θα μπορεσεις να συνεχισεις... Λογικα,σου λειπει ή καποιο μαγαζι ή δεν εχεις τελειωσει ολες τις πιστες, οπως εχουν γραψει πολλοι και απο πανω.... Παντως, ψαξε τον χαρτη που σου εδωσε ο gtr_84 και δες ΤΙ σου λειπει... Καλη συνεχεια...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, να πω κι εγώ το προφανές?

SUV έχεις? Έχεις τρέξει ΌΛΟΥΣ τους αγώνες ΚΑΙ με το SUV? Γιατί όταν έχεις επιλεγμένο το κλασικό αμάξι, ΔΕν σου δειχνει τους αγώνες για SUV αλλά ούτε και τελειώνει η πίστα!!

Αν δοκιμάσεις να πάρεις το SUV δε σου βγάζει πάλι τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morius [Χθες, στις 21:06]

Ρε παιδιά είπαμε για τόσο Μ@Λ@Κ@ με περάσατε κατάλαωα τι λέτε!!!!!

Όπως είναι παρακάτω το δείχνει όμως έχει και Τα μαγαζιά : Grafic's Shop...και άλλα 2 δεν θυμάμαι όνοματα:p

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ, ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ.

Σου είπα να πας World Map και να τρέξεις πίστες από εκεί. Επίσης, όταν θα είσαι σε Explore Mode, να πας στα Statistics (Career Status λέγεται κανονικά - σου λέει πόσο % είσαι, πόσα χρήματα έχεις ξοδέψει στο αμάξι, πόσους αγώνες έχεις παίξει και κερδίσει κ.λπ.). Εκεί θα κάνεις scroll down μέχρι να φτάσεις στην κατηγορία Hidden Shops. Δες πόσα μαγαζιά σου μένουν για να βρεις και ψάξε.

Τόσα post και σου λέμε το ίδιο πράγμα, εγώ και ο jax7480. Δοκίμασέ το και απάντησε. Όχι να νευριάζεις λες και σου φταίμε εμείς. :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.