Jump to content



Πλύσιμο αυτοκινήτου - δίτροχων, συντήρηση / επαναφορά χρώματος και όλα τα σχέτικα


UltraB

Recommended Posts

11 ώρες πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

Έχει ψωνίσει κανένας πρόσφατα από autofinesse?

Στέλνουν Ελλάδα ή μπα;

Δυστυχώς έχουν σταματήσει να στέλνουν απο την αρχή του brexit και πλέον δεν μπορούμε να πάρουμε τπτ απο τις προσφορές που κάνουν black, Χριστούγεννα κλπ, που είχε και το μεγαλύτερο νόημα!

 

Είχα στείλει mail και η απάντηση είναι οτι υπάρχει εδώ αντιπρόσωπος και δεν σκοπεύουν να ξεκινήσουν να στέλνουν απο το site αμεσα Ελλάδα...δηλαδή ποτέ😡

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

35 λεπτά πριν, το μέλος and64 έγραψε:

Δυστυχώς έχουν σταματήσει να στέλνουν απο την αρχή του brexit και πλέον δεν μπορούμε να πάρουμε τπτ απο τις προσφορές που κάνουν black, Χριστούγεννα κλπ, που είχε και το μεγαλύτερο νόημα!

 

Είχα στείλει mail και η απάντηση είναι οτι υπάρχει εδώ αντιπρόσωπος και δεν σκοπεύουν να ξεκινήσουν να στέλνουν απο το site αμεσα Ελλάδα...δηλαδή ποτέ😡

 

johnny-english-rowan-atkinson.gif

  • Agree 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλή χρονιά παιδες, η autofinesse έφτιαξε eu shop επιτέλους (στέλνει απο Γερμανία) και έχει 30% off στα πάντα για κάποιες μέρες

Μόλις τσίμπησα κάποια πράγματα 😇

 

WWW.AUTOFINESSE.EU.COM

Detaillierungsprodukte, Reinigungsmittel, Polierwachse. Autopflege, hergestellt im Vereinigten Königreich von Auto Finesse®, entworfen, entwickelt und vertrauenswürdig von Detailers seit 1999.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος f117 έγραψε:

Κα...ποια?

😂 δεν προλαβαινα να γράψω το πρωι εφευγα για δουλεια, πήρα 5λιτρα avalanche, lavish, iron out, 1 lt tar remover, κατι βουρτσες + ενα πρόβατο γιατι το παλιο μου εχει αρχίσει και χαλαει 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 λεπτά πριν, το μέλος and64 έγραψε:

😂 δεν προλαβαινα να γράψω το πρωι εφευγα για δουλεια, πήρα 5λιτρα avalanche, lavish, iron out, 1 lt tar remover, κατι βουρτσες + ενα πρόβατο γιατι το παλιο μου εχει αρχίσει και χαλαει 

μολις παραλαβεις περνα μια βολτα απο εδω, εχει γινει χαλια παλι το st😛😛

Just now, το μέλος HotPeanut έγραψε:

Και εγώ λέω να ψωνίσω αλλά μου λείπει το αυτοκίνητο 🤪

εσυ μαζευε λ7 για γιαρις τζιαρ

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

🚨 S.O.S 🚨

 

Ψάχνω για άμεση αγορά σαμπουάν για αφροποιητή εδώ Ελλάδα. Προσοχή, όχι ενεργό αφρό προπλυσης.

Ξέρει κανένας κάποιο εκτός από το POLAR WASH της AutoGlym?

Επίσης και κανένα gel για γυάλισμα ελαστικών δεν θα με χάλαγε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.