Jump to content



Ερωτηση Για USB IDE ΣΚΛΗΡΟ


Recommended Posts

Εχωντας αγορασει εναν IDE Seagate 200 Giga + Ενα Κουτι Με Usb Συνδεση Για Τον Σκληρο

Μαρκας UP-Speed , παρατηρησα οτι καθε φορα που τον ανοιγω μου βγαζει το εξης παραθυρο

χωρις βεβαια αν εχω καποιο προβλημα στην λειτουργεια του :

Το Συσκευη Αποθηκευσης USB ειναι μια συσκευη USB ΥΨΗΛΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ και λειτουργει με μειωμενη ταχυτητα οταν συνδεεται σε μια θυρα που δεν ειναι ΥΨΗΛΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ.

Απο κατω αναγραφονται οι θυρες USB toy PC μου και τι συσκευες καταλαμβανονται σε αυτες

μαζι με την παρατητηση οτι πρεπει να προσθεσω εναν κεντρικο ελεγκτη USB υψηλης ταχυτητας.

Δεν εδωσα σημασια καθως το PC στο οποιο τον συνδεσα ειναι ενας Pentium 3 ,

Μου εκανε ομως εντυπωση οταν εμφανιστηκε το παραθυρο και οταν τον συνδεσα σε εναν υπολογιστη ενος φιλου μου που εχει ενα συγχρονο μηχανημα με Athlon 64 ,

Τελικα Τι χρειαζεται για να λειτουργει ο σκληρος με την φυσιολογικη του αποδοση?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα επειδη μαλλον δεν διαβασες ολα οσα εγραψα ξαναλεω : η απορια μου δημιουργηθηκε οταν μου εκανε το ιδιο στο PC ενος φιλου μου το οποιο ειναι συγχρονο

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα επειδη μαλλον δεν διαβασες ολα οσα εγραψα ξαναλεω : η απορια μου δημιουργηθηκε οταν μου εκανε το ιδιο στο PC ενος φιλου μου το οποιο ειναι συγχρονο

συγχρονο μπορει να ειναι, service pack 1 η 2 εχει εγκατεστημενο?

κατα πασα πιθανοτητα αυτη ειναι η αιτια....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.