Jump to content



προβλημα με ποντικι η mobo?


Recommended Posts

Εχω ενα mouse απο την microsoft και εδω και δυο μερες μου κολλαει και αναγκαστηκα βγαζω απο την θυρα usb και το ξαναβαζω παλι και λειτουργει κανονικα
Ειναι προβλημα mouse η mobo?
Mobo 970a ud3

Link to comment
Share on other sites

Κλασικο προβλημα ms ποντικιου.  Σε ιντερνετ καφε δουλευα με γεματο ms mice, και το εκαναν ΟΛΑ. Ο λογος ειναι ειτε επειδη τα κοπανουσαν , ειτε επειδη ειχε θεμα το καλωδιο. Οπότε ειτε το ενα ειτε το αλλο και σε σενα. 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το δευτερο ms ποντικι που εχω το πρωτο μου κολλουσε τα πληκτρα μερικες φορες επεφτε κατω

Αλλα αυτο τωρα δεν μου εχει πεσει καθολου και μου κολλαει ειναι και σβηστο το ledaki απο κατω

Αφου λες οτι ειναι χαλασμενο γιατι λειτουργει δεν θα επρεπε να ειναι νεκρο?αναγκαζομαι και του αλλαζω θυρες ολοι την ωρα

Παιζει ρολο η θυρα αμα ειναι usb 3η usb power?

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι χαλασμενο το ποντικι , που να βρει αλλο ρε συ;

Θα παιζει με αυτο , μεχρι να εξαντλησει καθε πιθανη ερωτηση. Απο το αν φταιει η mobo , το psu, το πληκτρολογιο ,τα φανακια , μεχρι και ο πινακας του σπιτιου του και το καζανακι :hehe:

 

ΥΓ: Οτι ειπε ο λοκονταις, τζεμησμποντη. Ενα με 5€ , αν δουλευει καλα, σου μενει κιολας (οσο σου μεινει).

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Μονος σου το πας εκει το πραμα ρε Τζεμη. Σου λεμε Α και λες Ω , παντα. Τι τα θες τα ερμα τα θεματα; 

Σου λεω την πιο απλη λυση για να καταλαβεις αν φταιει το ποντικι και μου απαντας οπως απαντησες. Τι περιμενεις; 

Ενιγουει , ξεφευγουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.