Jump to content



Adsl πληροφοριες


fotme

Recommended Posts

Ενας ΤΕΙτζης φιλος μου εχει διπλωματικη γυρω απο το adsl και τα implications του. Την διπλωματικη την δινει σε λιγο καιρο και ως καλος ελλην δεν εχει κανει τιποτα. Μου ζητησε την βοηθεια του στο να βρω καποια resources.

Ως καλοι λαμπιτες εχετε να μου προτεινεται καποια sites που να εχουν αρκετες πληροφοριες γυρω απτο adsl?? , δεν χρειαζεται να ειναι καταναγκη ελληνικα.

ευχαριστω και να ειστε σιγουροι, γιατι τον εχω ηδη δεσμευσει τον πουσ^&αρα, να βαλει στα ευχαριστηρια το lab.gr . Ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!

Thnx και παλι και περιμενω links :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

www.google.gr :p

Αρχική απάντηση από fotme

ευχαριστω και να ειστε σιγουροι, γιατι τον εχω ηδη δεσμευσει τον πουσ^&αρα, να βαλει στα ευχαριστηρια το lab.gr . Ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!

Thnx και παλι και περιμενω links :T:

Link to comment
Share on other sites

:worship: :worship: Οτι και να πω ειναι λιγο , πραγματικα το μονο που δεν θυμομουνα! :upside:

@kagelar, ενταχει ρε για σενα παιζει να του πω να βαλει και το ονομα σου, κατι σε φαση: My purest admiration to the evangelists of my thesis astrolavos &kagelar34@thelab.gr :clap: :clap:

Αυτο που ειχα κατα νου ειναι καποιο database για elec engineering, computing με fully described το θεμα. Κατι τετοιο ειναι σιγουρα υπαρκτο το θεμα ειναι αν εχει πεσει καποιο link...

Thnx again παιδια, περιμενω νεα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fotme

:worship: :worship: Οτι και να πω ειναι λιγο , πραγματικα το μονο που δεν θυμομουνα! :upside:

@kagelar, ενταχει ρε για σενα παιζει να του πω να βαλει και το ονομα σου, κατι σε φαση: My purest admiration to the evangelists of my thesis astrolavos &kagelar34@thelab.gr :clap: :clap:

Αυτο που ειχα κατα νου ειναι καποιο database για elec engineering, computing με fully described το θεμα. Κατι τετοιο ειναι σιγουρα υπαρκτο το θεμα ειναι αν εχει πεσει καποιο link...

Thnx again παιδια, περιμενω νεα

Εγώ απλώς έκανα παράθεση αυτά τα δύο γιατί έχουν γέλιο μαζί ...δεν προσπάθησα να βοηθήσω αλλά αν θες βοήθεια θα βρεις και στο www.adslgr.com

Link to comment
Share on other sites

@Jax , u are the man thnx Κατι τετοιο εννουσα, :T:

@Kagelar, το ξερω το φορουμ αλλα δεν εχει κατι για την τεχνολογια αλλα για την προβολη αυτης.

υπαρχει καποιο database που να εχει τετοια αρθρα., στυλ Ebsco.com που ειναι για business research.

Thnx Again παιδια

Link to comment
Share on other sites

Πως δεν μου πήγε στο μυαλό πιο πριν ...πήγαινε στη σχολή μου εδώ: http://ru6.cti.gr/bouras/lessons.php?id=1&action=dialekseis και κατέβασε το "Ασυμμετρικές Τεχνολογίες Πρόσβασης" αλλά δεν λέει πολλά εκεί ...αυτό που χρειάζεσαι είναι το 6ο κεφάλαιο από τις Σημειώσεις "Δίκτυα Δημόσιας Χρήσης και Διασύνδεση Δικτύων"

Σε περίπτωση copy paste καλά θα ήταν να γράψει και πηγή

Link to comment
Share on other sites

@kagelar, αργα αλλα σταθερα επικοινωνουμε!! :banging:

Εχεις πμ

@ feanorian82, ευχαριστω θα το κοιταξω

Ευχαριστω πολυ παιδια, οποιος εχει κατι υποψιν η κατα τυχη του ερθει μπροστα του ας ποσταρει λινκ!!

Παμε λιγο το thelab.gr δυνατα, παμε λιγο δυνατα! :banging:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.