Jump to content



Ερωτηση για αιτηση ΑΣΕΠ ΕΥΑΘ 4Κ


Recommended Posts

Παιδιά να ρωτήσω κάτι, γιατί μου την έχει δώσει η αίτηση      εντάξει δεν έχω το lower, το θέμα είναι ότι αν υποθέσω ότι το έχω και το βάζω υποθετικά πάλι δεν μου περνάει τον έλεγχο, δεν ξέρω τι γίνεται, πλέον με βγάζει 2 Χ  που λένε εχει λάθος η αίτηση ή δεν είστε κατάλληλος για τις θέσεις αυτές, τι μπορώ να κάνω;  που έχω λάθος;   η προκήρυξη ζητάει προϋπηρεσία την έχω βάλει  τα πτυχία τα έχω βάλει όλα,  κάτι κουτάκια με μήνες ασφάλισης ικα δεν ξέρω τι είναι, μηνες μερες λεει και απο εκει δεν το κουτακι που λεει στοιχεια απο το ικα ειναι σβησμενο μαλον για να παρω απο εκει πως γινεται;   εγω απλα θελω να περασει τον ελεγχο και να στειλω την αιτηση και ας κοπώ,  γιατι δεν μου την βγαζει, ακομα και αν θεωρητικά είχα το lower, εντάξει αν το δεχόταν δεν θα εκτύπωνα προφανώς γιατί δεν το έχω, άλλα και πάλι δεν περνάει η αίτηση

Link to comment
Share on other sites

Για τυχόν τεχνικές διευκρινίσεις και μόνο σχετικά με τη διαδικασία συμπλήρωσης και υποβολής των ηλεκτρονικών αιτήσεων, οι υποψήφιοι μπορούν να απευθύνονται στη Διεύθυνση Ηλεκτρονικής Διοίκησης του ΑΣΕΠ τηλεφωνικά (2131319100):

 

Τις εργάσιμες ημέρες

· Κατά τις ώρες 08:00 μέχρι 20:00

Τις αργίες

· Κατά τις ώρες 12:00 μέχρι 18:00

ή  μέσω email στο helpdesk@asep.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα λεγα και γω , σκιστους στα τηλεφωνα απο τριτη - τεταρτη . Τωρα εδω που ρωτας , ειναι τεχνολογικο φορουμ ,  δυσκολα θα βρεις καποιον που ξερει απο τετοια θεματα. 

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον αν ξερει κανενανς που μπωρο να κανω αυτη την αιτηση, πηγα ειδη και στον δημο και σε εναν αλλον και 2 δεν την κανουν γιατι λεει δεν εχεις τα αγγλικα, ωραια λεω ας την κανουν και οτι γινει, δηλαδη  και ο αλλος  με εβαλε και 9 οτι εχω στο πτυχιο  μου ενω εχω 12 και κατι,  πως φενεται οτι θελουν να με ριξουν ας πουμε

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχος ή ευτυχος , πλεον ουτε ντελιβερι δεν θα σε παρουν να κανεις αμα δεν εχεις ενα χαρτι για τα αγγλικα . 

Ισως θα ηταν πιο λογικο να ψαξεις κανα προγραμμα καταρτισης του ΟΑΕΔ  , ειχε παει ενας φιλος και κατα τα λεγομενα του ηταν οκευ , αν θυμαμαι καλα ηταν 2 χρονια οπου παραλληλα εκανε και πρακτικη .  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω παει ΟΑΕΔ 5 χρονια κιολας δεν μπωρο να ξανα γρφτω μεγαλωσα, μακαρι εστω και με συμβαση θα ξανα εμπαινα ΕΥΑΘ  αλλα δυστηχως ειχα την προυπηρεσια να ξανα μπω και με ασεπ, μου την στερει ενα πτυχιο τωρα μονο ενα γιατι πτυχιο πληροφορικης εχω

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια τελικα μονο το πτυχιο των αγγλικων ειναι που θελει;  γιατι βλεπω οτι και να το βαλω ας πούμε υποθετικά οχι οτι θα το κανω ετσι, παλι δεν το δέχεται πάλι δεν προχωράει η αιτηση,  μηπως θελει το ecdl;  εγω εχω ανωτερο πτυχιο πληροφορικης απο το λυκειο,  η προυπηρεσια μου ειναι 36 μηνες οτι και να βαλω δεν γινεται η αιτηση με βγαζει σφαλμα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

τελικά έμεινα εκτός, και όχι λόγω αγγλικών λόγω οτι κάνανε παλι πανεπιστήμιου παιδιά αιτήσεις  ότι να ναι να πω δεν μπήκα λόγω οτι δεν είχα πτυχία για ξενες γλωσσες αλλα τωρα ενταξει, ειμαι θεση καπου 2000 κατι

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.