Jump to content



world of warcraft


skywriter

Recommended Posts

Μηπως ξέρει κανένας αν μπορώ να βρώ το εν λόγο παιχνίδι γιατί ι blizzard ανακοίνωσε εδώ οτι το παιχνίδι θα έρθει πάλι στα μαγαζιά απο της 15 απριλίου και μέτα. Έλα όμως που δεν μπορώ να περιμένω....any idea?

Link to comment
Share on other sites

Στο οποίο οι τιμές είναι εξοφρενικές. Έχω κάνει προπαραγγελία απο Παπασωτηρίου αλλά κάτι λένε για 15 το μήνα και δεν την παλεύω. Το account μόνο μου αρκεί. Έτσι και αλλιώς τα cd τα έχω...

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου το παρηγγειλε απο κατι συγγενεις του στη Νορβηγια! αν εχεις καποιον δικο σου εξω πες του να στο στειλει με κουριερ. αλλα μαλλον ετσι θα αργησει περισσοτερο απο τισ 15 απριλιου.....:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mustap

για τσεκαρε αυτο.δεν λεει αν ειναι ετοιμοπαραδοτο.

http://www.e-acorn.gr/view_product.php?productid=1440&idcat=13&idsubcat=128&idsubsubcat=160

Thanks έστειλα mail και περιμένω απάντηση απο αύριο. θα σας πώ όταν έρθει η απάντηση :D

Link to comment
Share on other sites

2 φιλοι μου το αγοράσανε απο το ebay και ο τύπος τους έστειλε αμέσως με μαιλ το key ωστε να μπορούν να ξεκινήσουν να παίζουν αμέσως! Αν βιάζεσαι πολύ ειναι η μοναδική λύση αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mustap [Σήμερα, στις 16:06]

αν το αγορασει απο ebay, αυτο απο αμερικη δεν ερχεται? οποτε πρεκει να μπλεκει με τελωνεια και τετοια?

Υπαρχει τελωνειο στο mail;;;;;

Μονο serial αγωραζει

Ασχετο αν και μου μυριζει ανατολικη ασια ......... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Εχει τοιτάξει κανείς την τιμή στον παπασωτηρίου? ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΤΕΡΗ ΚΑΤΑ 5 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΑΡΤΙΔΑ. ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 1% ΣΤΟ ΦΠΑ ΑΝΕΒΑΣΑΝΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΤΑ 5 ΕΥΡΩ.

ΑΙΣΧΟΣ. ΑΛΗΤΕΣ ΚΛΕΦΤΕΣ. Πρόταση για να μπουκοτάρουμε το συγκεκριμένο κατάστημα. ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΟΡ’ΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

υ.γ.

Συγνώμη για το off topic αλλα δέν άντεξα με την αισχροκέρδια τους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nickman [Σήμερα, στις 10:17]

Εχει τοιτάξει κανείς την τιμή στον παπασωτηρίου? ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΤΕΡΗ ΚΑΤΑ 5 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΑΡΤΙΔΑ. ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 1% ΣΤΟ ΦΠΑ ΑΝΕΒΑΣΑΝΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΤΑ 5 ΕΥΡΩ.

ΑΙΣΧΟΣ. ΑΛΗΤΕΣ ΚΛΕΦΤΕΣ. Πρόταση για να μπουκοτάρουμε το συγκεκριμένο κατάστημα. ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΟΡ’ΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

υ.γ.

Συγνώμη για το off topic αλλα δέν άντεξα με την αισχροκέρδια τους.

ο νομος της προσφορας και ζητησης. οταν η ζητηση ειναι αυξημενη και η προσφορα μενει στα ιδια τοτε η τιμη αυξανει.

Link to comment
Share on other sites

Απλά ξέρουν οτι δεν μπορούμε να κάνουν αλλιώς και οτι θα το αγοράσουμε, μια και θα εξαντληθεί πάλι με την μια, και απλά μας πατάνε. Πάντος όσοι έχουν κάνει προπαραγγελία μάλλον θα το πάρουν με την τιμή που έλεγε τότε (45 έλεγε τότε εμένα). Βέβαια για να είμαι σίγουρος σε αυτό που σας λέω έστειλα και ένα mail ακόμα και περιμένω απάντηση. Θα σας ενημερώσω. Πάντως με τον νέο ΦΠΑ θα πάει η αισχροκέρδια σύννεφο οπότε θα ψωνίζουμε μόνο απο εξωτερικό..... Α ρε Ελλάδα.....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ο Παπασωτηρίου απάντησε στο mail και τελικά θα πληρώσω 50+έξοδα αποστολής. Δηλαδή 55.Τελικά νοιώθω πολύ μ@λ@κ@ς που δεν το πήρα απο ebay να είχα το κεφάλι μου ήρεμο και να έπεζα και κανονικά τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.