Jump to content



Juiced??


theHitma@n

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης

ο έχω στα χ'ερια μου αλλά το 2ο cd είναι corrupted....άντε πάλι :)

Daidalos αξίζει η προσπάθεια λες?κανένα screenshot?

Για δες τα πμ σου λιγο μπορει να εχεις την λυση και να μην το ξερεις.:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Το επαιξα και εγω λιγο. Καλο ειναι εχει καλα γραφικα ωραια αυτοκινητα αλλα ο χειρισμος ειναι λιγο παραξενος (μεχρι να το συνηθισεις ειναι) μετα μπορεις να το παιζεις για πολλες ωρες ακομα!! (Κατα την γνωμη μου ομως το NFSU δεν το φτανει ακομα):)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη πραγματικα και εγω μπερδευτικα στο να πω αν το NFSU ειναι καλιτερο η το Juiced...αυτο που εχω να πω ειναι οτι το παιχνιδι εχει ριθμιση για pixel shader 3!!!! kai αυτο τα λεει ολα...εχει πιο ρεαλιστικα γραφικα απο το NFSU 2 το οποιο μου θιμιζει λιγο cartoon sta grafika...

Link to comment
Share on other sites

παντως ειναι το μονο παιχνιδι που με εχει κανει να τηελω να σπασω την οθονη...πραγματικα!!εκει που εισα πρωτος και κερδιζεις το στοιχιμα...τσουκ σου κολαει ενασ μ... απο πισω σου γυρανει κολο το αμαξι και τερματιζεισ τελευταιος....αλλα υατο το γουσταρω και το εχω λιωσει το παιχνιδι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχω παιξει τα: SRS,NFSU,ΜC3: Dub Edition και Juiced θα ελεγα οτι μου αρεσε πιο πολυ το midnight club για το gameplay του.Το juiced ειναι ενα παρα πολυ καλο παιχνιδι και κατα τη γνωμη μου ειναι καλυτερο απο το NFSU2, αλλα οπως ειπε και ο giorgos cupra, υστερει λιγο στην αισθηση της οδηγησης. Εχει αυτοκινητα για ολα τα γουστα και αυτο ειναι καλο αλλα τοποτα δεν συγκρηνεται με το midnight club 3 κατα τη γνωμη μου.Τελος το SRS ειναι εκεινο που δεν μου αρεσε καθολου γιατι ειτε τρεχεις με 50,ειτε με 250 ειναι το ιδιο πραγμα...:TD: .Δεν υπαρχει καθολου η αισθηση της ταχυτητας.....

Link to comment
Share on other sites

Solid Snake συμφωνω για το SRS οντως δεν ειχε καθολου αισθηση ταχυτητας και εμενα δεν μου αρεσε και ο χειρισμος ητανε πολυ digital γι αυτο και ειπα να βαλω την τιμονιερα μου,ε εκει ητανε το μεγαλο φιασκο,το τιμονι ειχε ενα τεραστιο deadzone στο κεντρο και δεν μπορουσες να στριψεις το αμαξι λιγο:getlost: Μηπως εχει βγει κανενα patch για το SRS που να τα διορθωνει λιγο τα πραγματα?Οσο για το juiced οσους εχω ρωτησει οι μισοι μου ειπαν οτι ειναι πατος και οι αλλοι μισοι οτι ειναι κορυφη....Μαλλον θα το παρω κι εγω αυριο-μεθαυριο και θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.