Jump to content



Juiced??


theHitma@n

Recommended Posts

Ρε παιδια ξερεται ποτε θα βγει το juiced για PC τελικα?? Οσοι δεν το ξερουν ειναι με αυτοκινητα και μοιαζει αρκετα με το NFSU μονο που το αμαξι εχει damage και μπορεις να τρεξεις μερα.

Αρκετα ενδιαφερον παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Battosai

Play.com

Φαντάζομαι ότι αυτή είναι η release day για την Ευρώπη.

Αν και λίγη διαφορά έχει. ;)

Mακαρι να βγει τοτε που λεει το site γιατι επαιξα κατι demo και ψιλοπορωθηκα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια το παιχνιδι αυτο ειναι που συνδιαζει μαζι nfs underground 2 και gta? γιατι μου εχουν πει για κατι τετοιο που βγαινει. φτιαχνεις και μηχανακια και τετοια? και αν δεν ειναι το juiced αυτο που λεω μηπως καταλαβα κανεις ποιο εννοω?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984

το παιχνιδι ηταν να βγει πολυ καιρο πριν...περιπου μαζι με το nfsu2...

αλλα κατι παιχτηκε με την acclaim και δεν βγηκε τοτε...

για να δουμε ποτε θα βγει...

Το ειχα ακουσει και εγω αυτο με την acclaim. Τελικα τα παιχνιδι θα το βγαλει στην κυκλοφορια αλλη εταιρια της οποιας το ονομα μου διαφευγει τωρα. Επισης καπου ειχα διαβασει οτι η καινουργια εταιρια θα αλλαξει καποια πραγματα σχετικα με το τοτε υπαρχον παιχνιδι της acclaim. Ελπιζω οι αλλαγες να ειναι προς το καλυτερο του παιχνιδιου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mf_iii

παιδια το παιχνιδι αυτο ειναι που συνδιαζει μαζι nfs underground 2 και gta? γιατι μου εχουν πει για κατι τετοιο που βγαινει. φτιαχνεις και μηχανακια και τετοια? και αν δεν ειναι το juiced αυτο που λεω μηπως καταλαβα κανεις ποιο εννοω?

Ευχαριστω

Οχι ρε. Καμια σχεση με gta. Ειναι ενας αρκετα καλος κλωνος(τα ακους Vasot?) του NFSU. Εγω παντως δεν καταλαβα πιο εννοεις. Πρωτη φορα ακουω οτι υπαρχει παιχνιδι που συνδυαζει NFS με GTA.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mf_iii

παιδια το παιχνιδι αυτο ειναι που συνδιαζει μαζι nfs underground 2 και gta? γιατι μου εχουν πει για κατι τετοιο που βγαινει. φτιαχνεις και μηχανακια και τετοια? και αν δεν ειναι το juiced αυτο που λεω μηπως καταλαβα κανεις ποιο εννοω?

Ευχαριστω

μαλλον το midnight club λες εσυ...αλλα δεν βλεπω καμια ομοιοτητα με το gta..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 00:21]

Το ειχα ακουσει και εγω αυτο με την acclaim. Τελικα τα παιχνιδι θα το βγαλει στην κυκλοφορια αλλη εταιρια της οποιας το ονομα μου διαφευγει τωρα. Επισης καπου ειχα διαβασει οτι η καινουργια εταιρια θα αλλαξει καποια πραγματα σχετικα με το τοτε υπαρχον παιχνιδι της acclaim. Ελπιζω οι αλλαγες να ειναι προς το καλυτερο του παιχνιδιου.

H Acclaim παει για κλεισιμο γι' αυτο δεν το εβγαλε.

Θα κυκλοφορουσε με αλλη εταιρια που δεν γραφει ομως το Bit Οκτωβριου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aggelopas

H Acclaim παει για κλεισιμο γι' αυτο δεν το εβγαλε.

Θα κυκλοφορουσε με αλλη εταιρια που δεν γραφει ομως το Bit Οκτωβριου.

H Acclaim εχει κλεισει απο τον Αυγουστο του 2004 και η Take 2 θα κυκλοφορουσε το παιχνιδι. O καινουριος εκδοτης ειναι η THQ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Απο σημερα το πρωι το εχω στα χερια μου.

Ειναι παρα πολυ καλο. Μακραν το πιο διασκεδαστικο racing που εχω παιξει τον τελευταιο καιρο. Μεγαλη ποικιλια σε αυτοκινητα, πολλα ειδη αγωνων, φοβερα γραφικα(στο περιβαλλον γιατι τα αμαξια δεν ειναι και τοσο καλα), και ενα πολυ εξυπνο career mode.

Παει το παραταω το Lineage! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης

ο έχω στα χ'ερια μου αλλά το 2ο cd είναι corrupted....άντε πάλι :)

Daidalos αξίζει η προσπάθεια λες?κανένα screenshot?

Στα διαφορα τορρεντ sites το εχουν πει και εχουν βγαλει fix.;):D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.