Jump to content



Μετά το Note, τί;


Amy

Recommended Posts

Ladies and gentlemen, τα φώτα σας παρακαλώ!!!

Έχω το note 3. Ειμαι απόλυτα ευχαριστημένη με τις επιδόσεις του αλλά από τις πολλές τούμπες, η οθόνη τα είδε όλα κ θέλω να αλλάξω κινητό!  (Μεταξύ μας.... αυτή την δικαιολογία λέω στους γυρω μου! :o Η αλήθεια είναι πως δεν μου αρέσουν οι κάμερες που έχει! Κλασική γυναίκα B) )

Οπότε... ιδού το ερώτημα! Ποιό να παρω που να έχει καλές κάμερες, αλλά να μην τρώει κολλήματα; 

Θα προτιμούσα κάποιο με μικρότερη οθόνη. Εχω μια αδυναμία στα Samsung,  αλλά κ οποιαδήποτε άλλη πρόταση καλοδεχούμενη! 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω πως δεν αναφέρουμε κάποιο budget, θα σου προτείνω το Huawei P10 Plus. Αυτή τη στιγμή, αν το πάρεις απόφαση σχετικά γρήγορα, θα το αγοράσεις στα 549€ από Media Markt και τη σχετική προσφορά.

 

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_huawei-p10-plus-black-1196352.html

 

Όπως βλέπω, δεν υπάρχει η ίδια τιμή (την ώρα που γράφεται το post) σε κάποιο άλλο κατάστημα και στο Skroutz αρχίζει από τα 606€.

 

Τι να πρωτογράψω γι' αυτό το τηλέφωνο. Κάμερες για σεμινάριο, 6GB RAM, 128GB αποθήκευση και Kirin 960. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Amy said:

Πολύ εύστοχη ερώτηση!! Το μέγεθος του τηλεφώνου

Το ρώτησα γιατί και το Samsung Galaxy S8 αλλά και το S8 Plus είναι καλύτερα σε αυτόν τον τομέα σε σχέση με το Note 3.

Μεγαλύτερη οθόνη αλλά πιο στενά, οπότε πιο εύκολα στο κράτημα. Το S8+ είναι μισό εκατοστό πιο στενό. Το S8 1.1 εκατοστά πιο στενό.

Που σημαίνει πως και τα 2 είναι πιο εύκολα στο κράτημα με σαφώς μεγαλύτερη οθόνη.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.