Jump to content



Συμβουλή


johnnymous

Recommended Posts

Ρε παλικάρια θέλω ενα DVD writer καλό μέχρι 90

το θέλω για ταινίες και αντιγραφή μερικών παιχνιδίων...

τι προτείνετε?????

πέστε μου και κανένα καλό πρόγραμμα για τα παραπάνω.

ποια θεωρούνται καλά dvd-r δισκάκια

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Αυτή τη στιγμή ο πιο ολοκληρωμένος εγγραφέας DVD είναι ο LG GSA-4163B. Γράφει DVD±R και DVD-RAM. Είναι εξαιρετικός στην ανάγνωση DVD και έχει κορυφαία ποιότητα εγγραφών. Εδώ μπορείς να βρείς μια αναλυτική παρουσίαση και από εδώ να τον αγοράσεις. Λογικά στη συσκευασία πρέπει να συμπεριλαμβάνεται και το Nero 6 το οποίο θα σε καλύψει απόλυτα στις εγγραφές σου. Από άποψη συμβατότητας, αντοχής στο χρόνο και ποιότητα εγγραφής προτίμησε DVD+R Taiyo Yuden.

post-2349-1416071845,4506_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

NEC 3520 κι από εμένα και Nero6. Τώρα για δισκάκια... Δεν έχω δουλέψει τα TY τα οποία υποτίθεται οτι είναι καλά ωστόσο γραφω σε κάτι Verbatim και δεν έχω παράπονο. :T:

Link to comment
Share on other sites

Το πιο διαδεδομένο και από το οποίο δεν έχω ακούσει κανένα να έχει παράπονο είναι η σουίτα Nero της Ahead. Συνήθως τα DVD/CD recorders συνοδεύει ένα πρόγραμμα. Το NEC 3500 που είχα είχε το Nero 6.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Johnnymous [Σήμερα, στις 23:05]

thanks guys

τώρα μπορείτε να μου πείτε κανένα πρόγραμμα γιαυτα που θέλω??????

Nero 6.6,DVD Shrink,DVD Decrypter.

Eγώ χρησιμοποιώ αποκλειστικά Verbatim και TDK,τα οποία(αν και τα Verbatim είναι λίγο ακριβά-1.15e-)είναι πολύ καλά,όπως και τα ΤΥ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 23:08]

Το πιο διαδεδομένο και από το οποίο δεν έχω ακούσει κανένα να έχει παράπονο είναι η σουίτα Nero της Ahead. Συνήθως τα DVD/CD recorders συνοδεύει ένα πρόγραμμα. Το NEC 3500 που είχα είχε το Nero 6.

Εμένα το 3520 δεν είχε τίποτα...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου πάντως και τα δυο ήταν bulk αλλά το ένα είχε CD μαζί! Δεν ξέρω βέβαια μήπως έχει σχέση που το ένα ήταν από multirama (το 3500 με το CD) και το άλλο απ'το Πλαίσιο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.