Jump to content



Κουτι κοντα στο 50αρι...


icy20

Recommended Posts

Θα μπει το 2ο pc που εχω στην Πάτρα καθως πουλήθηκε το παλιο. σκεφτομουν για masterbox lite 5 αλλα διαβασα πολλα κακα σχολια για το airflow. 

θα μπει μεσα ενα ryzen atx mobo και μια 970 με εναν ssd +hdd. 

Δεν ξερω δεν μου αρεσε καποιο αλλο ιδιαιτερα. το εχει κάνεις το κουτι που γραφω να μας πει γνωμη? 

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα συμπολεμιστή! 

 

Το  έχω κανά 6μηνο το κουτάκι για το 2ο μηχάνημα  με ryzen 1600 oc 3.8 -3.9 - msi 1060 itx - sdd - hdd.  

Aν και παίζω με ανεβασμένα auto τα ρεύματα στο cpu αυτή τη στιγμή , 40 idle - 63max μετά από 3+ ώρες bf. 

Μπροστά του έχω μόνο ένα χάρχαλο fan. 

Για 45-50€ είναι πολύ βολικό το στήσιμο του. Με 2 fan της προκοπής μπροστά πιστεύω ότι θα δείχνει λίγο καλύτερα νούμερα στα υποσυστήματα. Μπορώ να δοκιμάσω τη δευτέρα. 

IMG_20180718_114932.jpg

hh.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 7/18/2018 at 9:08 AM, icy20 said:

Θα μπει το 2ο pc που εχω στην Πάτρα καθως πουλήθηκε το παλιο. σκεφτομουν για masterbox lite 5 αλλα διαβασα πολλα κακα σχολια για το airflow. 

θα μπει μεσα ενα ryzen atx mobo και μια 970 με εναν ssd +hdd. 

Δεν ξερω δεν μου αρεσε καποιο αλλο ιδιαιτερα. το εχει κάνεις το κουτι που γραφω να μας πει γνωμη? 

Το αγόρασα χθες, μην τρως παραμύθι. Είναι μια χαρά. Σίγουρα τα σχόλια τα διάβασες στο skr...., είναι κούταρα, απλά το μόνο μείον είναι ότι θέλει rgb condroler της Coolmaster αλλά 40 ευρό δηλαδή. 

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.