Jump to content



Creative Kratos S5


Recommended Posts

Καλησπέρα..Είμαι πλέον κάτοχος αυτου του φανταστικου 2.1

Εχω μείνει πολυ ευχαριστημένος κ ακόμα δεν τα έχω παίξει πάνω απο την μέση..Θα ήθελα να ρώτησω μερικά πραγματάκια

1) Συνδέεται μόνο με usb η μπορώ και στην κάρτα ηχου?

2) Το μπασο μπορώ να το ρυθμίσω μέσα απο το πρόγραμμα η μονο απο τον διακόπτη πίσω απο το sub?

Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος Darap21 έγραψε:

Καλησπέρα..Είμαι πλέον κάτοχος αυτου του φανταστικου 2.1

Εχω μείνει πολυ ευχαριστημένος κ ακόμα δεν τα έχω παίξει πάνω απο την μέση..Θα ήθελα να ρώτησω μερικά πραγματάκια

1) Συνδέεται μόνο με usb η μπορώ και στην κάρτα ηχου?

2) Το μπασο μπορώ να το ρυθμίσω μέσα απο το πρόγραμμα η μονο απο τον διακόπτη πίσω απο το sub?

3) Μετα το format που εκανα λογο αλλαγής σκληρου μου οτι εχει πρόβλημα η σύνδεση μ..τι φάση?

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια παρακαλώ γτι μο υ την έχει δώσει...Τελικά αυτα τα ηχεία συνδέονται μονο με το usb και δεν ξέρω τι να κάνω να τα κρατήσω η να τα κάνω πίστωση..??

Επίσης πολύ συχνά κάνουν παράσιτα..και για να φύγουν απλά κλείνω τον διακόπτη και φεύγουν..

Πείτε κ εσεις καμιά γνώμη...

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος suboy έγραψε:

Μπορείς να βγάλεις μια φωτό πίσω από το sub. Αν βλέπω καλά στο Internet υπάρχει rca + 3.5 jack input.

Ναι υπάρχουν αυτα π λες...Το σύνδεσα με rca στην κάρτα κ τπτ...κ αν βγάλω το usb δεν παίζουν...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα έκατσα και δοκίμασα μερικά πράγματα..και αποφάσισε στο οτι τα ηχεία ειναι πολύ μάπα...

Τα σύνδεσα στο jack κ έβγαλα το usb..;Παίζουν μια χαρά αλλά δεν μπορεί να ρυθμιστεί σωστά το μπάσο μ κάτι π δεν μ αρέσει καθόλου...'Επειτα τελείως την εφαρμογή για να δω αν θ α μπορώ να τα χρησημοποιήσω αλλά μάταια...Χωρίς την εφαρμογή τα ηχεία δεν παίζουν...

Και τώρα ειμαι στην σκέψη να τα πάω πίσω μιας κ τα έχω απο την παρασκευή και να πάρω κάτι αλλο..Αλλά βλέπω απο ηχεία το Public δεν εχει τπτ καλο...

Το μονο π ειδα καλο ειναι https://www.public.gr/product/ihos/hxeia/ixeia-2-1/iheia-21-logitech-z623-mayro/prod561637pp/ και θέλω την γνώμη σας αν αξίζει...

Και μετά βρήκα σε σετ 2.0 https://www.public.gr/product/ihos/hxeia/ixeia-2-0/iheia-20-scansonic-s3-mayra/prod7870459pp/ https://www.public.gr/product/gaming/pc-controllers/iheia-20-razer-nommo-mayra/prod8953869pp/

Αν δεν αξίζει κατι απο αυτα τότε πρέπει να ψάξω για κάτι αλλο..:/

Έγινε επεξεργασία από Darap21
Link to comment
Share on other sites

τα Z623 τα εχω εγω............................

καλα ειναι και εχουν πολυ μπασο,αλλα μπορεις να το ρυθμισεις.....................

το public τα εχει πολυ ακριβα αλλα τεσπα...........

ο κοτσος τα εχει 130

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/peripherals/speakers/098681-logitech-z-623-2.1?cmicc=skroutz

Έγινε επεξεργασία από alexcrx
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος alexcrx έγραψε:

τα Z623 τα εχω εγω............................

καλα ειναι και εχουν πολυ μπασο,αλλα μπορεις να το ρυθμισεις.....................

το public τα εχει πολυ ακριβα αλλα τεσπα...........

Αξίζουν δλδ τα z623? Έχουν αυτόν τον γλυκό κ απαλό. Ήχο που έχουν όλα τα logitech? 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darap21 said:

Αξίζουν δλδ τα z623? Έχουν αυτόν τον γλυκό κ απαλό. Ήχο που έχουν όλα τα logitech? 

κοιτα για 130 με 150 καλα ειναι..............δεν ειναι monitor αλλα θα σου κανουν τα κεφια αυτο ειναι σιγουρο..................

εγω μουσικη,games,ταινιες......................και ειμαι ικανοποιημενος...........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Εχω μια απορία..Συνδέω τα ηχεία στο κινητο και παίζουν μια χαρά..Πως γίνεται στο pc ενω έχω σβήσει drivers και την εφαρμογή να μην παίζουν???

Ούτε με το RCA ουτε με το input??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.