Jump to content



Πως θα γινει να εχω 5120χ1440;


GoMaR

Recommended Posts

Καλημερα.
Εχω στη κατοχη μου δυο οθονες 2560χ1440p IPS και θελω να δω πως γινεται να εχω μια ενιαια αναλυση στα παιχνιδια (οχι πως παιζω απλα να δω πως δειχνει)

Υπαρχει καποιος τροπος ;

 

Link to comment
Share on other sites

για δύο οθόνες δεν αξίζει . θες τρεις τουλάχιστον . το όπλο θα είναι στη μεση στο μπέζελ . 

μπορείς να το κάνεις στις ρυθμίσεις της κάρτας γραφικών . αλλά τα εικονίδια του δέσκτοπ μόλις το ξανααλάξεις θα πάνε όλα πάνω αριστερά . 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω.
Εχω λεπτα μπεζελς αλλα και παλι δε λεω οτι θα το υοθετησω.. Θελω απλα να δω πως γινεται.
Απο τις ρυθμισεις που ακριβως; Γτ στις αναλυσεις δεν εχει κατι τετοιο.
Υ.Γ Δε μιλαω για extented desktop κλπ.Αλλα για αναλυση που να αναγνωριζεται και απο τα παιχνιδια.

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Σε ευχαριστω.
Εχω λεπτα μπεζελς αλλα και παλι δε λεω οτι θα το υοθετησω.. Θελω απλα να δω πως γινεται.
Απο τις ρυθμισεις που ακριβως; Γτ στις αναλυσεις δεν εχει κατι τετοιο.
Υ.Γ Δε μιλαω για extented desktop κλπ.Αλλα για αναλυση που να αναγνωριζεται και απο τα παιχνιδια.

 

 

Δεν ξέρω αν μπορείς να το κάνεις μέσω του DSR να φαίνεται έτσι. Ενεργοποιείς το DSR από το nvidia control panel.

image.png

 

Δες αν στις υπόλοιπες αναλύσεις σου δίνει κάποια που να μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε game. Μπορεί να λέω βλακείες, μία ιδέα είπα μόνο :p 

Link to comment
Share on other sites

Που να ξέρω ρε; :p Μία ιδέα είπα, δεν έχω δει πως γίνεται το να βλέπει ενιαία την ανάλυση. Κάποιος από εδώ θα ξέρει , αλλά δεν θυμάμαι ποιος να ρίξω ένα μένσιο 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.