Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από nobig [Χθες, στις 14:19]

Για πες για πες τιν τούτο; Τελειόφοιτος ΤΕΙ ηλεκτρονικής είμαι

Είναι παρεμβολές υποκλοπές και τετοια... Είναι πολύ καλή ειδηκότητα και για μετά γιατί έρχεσαι αθήνα στον καρέα μετά την παραμεθώριο. Το μόνο κακό είναι ότι την ειδηκότητα την παίρνεις στην Ξάνθη και είναι 2 μήνες η εκπαίδευση (αλλά μετράνε σα παραμεθώριος). Η Ξάνθη βέβαια είναι πολύ καλή σαν πόλη.

Και τα ΣΕΖΜ ΕΡΜΗΣ είναι επίσης καλή ειδηκότητα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Απολογισμός μηνός Απριλίου στον Λαγκαδά: 5 μέρες άδεια, 7 διανυκτερεύσεις, 18 υπηρεσίες και μία γκόμενα λιγότερη... :p

’ντε να μας έρθει η 299 τέλη Ιούνη να χαλαρώσουμε λίγο... :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν μπορω να κοιμηθω και με εχει καταβαλει και το αγχος ειπα να γραψω κατι

Λοιπον θελω να πω ενα ευχαριστω σε ολο το φορουμ μιας και μου δωσε πολλες πληροφοριες και βοηθειες παροτι δεν μπορεσα να βοηθησω τοσο εγω.

Λοιπον τα λεμε παιδια και ελπιζω του χρονου να με περισσοτερο αποδοτικος οσον αφορα τα ποστ οπουν βοηθουν

Επισης θελω να πω ενα καλη θητεια σε ολα τα παλικαρια που μπαινουν και αυτα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TheoV

Μιας και δεν μπορω να κοιμηθω και με εχει καταβαλει και το αγχος ειπα να γραψω κατι

Λοιπον θελω να πω ενα ευχαριστω σε ολο το φορουμ μιας και μου δωσε πολλες πληροφοριες και βοηθειες παροτι δεν μπορεσα να βοηθησω τοσο εγω.

Λοιπον τα λεμε παιδια και ελπιζω του χρονου να με περισσοτερο αποδοτικος οσον αφορα τα ποστ οπουν βοηθουν

Επισης θελω να πω ενα καλη θητεια σε ολα τα παλικαρια που μπαινουν και αυτα τωρα.

φιλε μακαρι ολες οι αγωνιες σου να ειναι σα του στρατου στη ζωη

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από ea6gka

για πες βρε ιορδανη τωρα που πηγες , με αυτα που σκεφτοσουν πριν πας και με αυτα που ζεις τωρα τι διαφορες και ομοιοτητες βρηκες? πως σου φαινεται δλδ

Γιωργη απλα καμμια επαφη... Η θεωρια απο την πραξη απεχει πολυ...

[βυσμα on] ειμαι με αποσπαση λεσχη αξιωματικων εδω και 1 μηνα και με παει 6εξω 1 μεσα [βυσμα off] :D :D 146 κσ λεμεεεεεε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από leon13

Καλη θητεία στα ψαράκια!!!!!!

Ξέρει κανείς που ακριβώς είναι το 308 ΠΕΒ?????(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΜΕΝΕΜΕΝΗ)

Ακριβής τοποθεσία......

ψαρακα ποτε μπαινεις???133 και σημερα εδω....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εγω πριν ενα χρονο ( 9/8 )απολυθηκα απο ΠΒ και τετοιες μερες περσυ ημουν στην κρητη....

Ενας χρονος πολιτης....Καλα καλα ειναι :)

Υπομονη....χρειαζεται...Θα περασουν γρηγορα :)

Βασικα στο τελος μετραγαμε και ωρες....Ετσι περναει πιο γρηγορα επειδη το βλεπεις να αλλαζει πιο συχνα :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.