Jump to content



αναμεσα σε 1080 ti και 2080 rtx πια απο τις 2;


Recommended Posts

  1. επειδή θα αγορασω  την viewsonic   https://www.viewsonic.com/us/xg2703-gs.html    μπορειτε να μου προτείνετε  και μια  παρα  πολύ καλη  υλοποιηση  καρτας  γραφικων; 1080 ti; και 2080
  2. η 1080τι τι επιδοσεις εχει σε σχεση με την 2080; αξιζει  η 2080 σε επιδοσεις; σε σχεση με την  1080τι;
  3. αξιζει να παω σε  1080 τι η σε μια  ολοκαινουργια 2080 λογο επειδή εχει νεες τεχνολογιες; και επειδή  θεωρείτε ότι εινε  ολοκαινουργια σειρα
  4. βασικα δεν εχω ασχοληθει  καθολου στο τι προσφερουν σε επιδοσεις  οι νεες καρτες γραφικων σε σχεση με τις  1080 τι
  5. τι καρτα γραφικων απαιτει   η   οθονη  που θα αγορασω την δευτερα;
Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωω ρε φιλε...

βαλε φωτογραφια τη Δευτερα της οθονης, με εφημεριδα διπλα της ημερας και ισως σου πουμε τι καρτα να παρεις...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι χρήματα διαθέτεις. Μπορείς να βρεις στις αγγελειες 1080ti σε καλή τιμή. Αλλά εφόσον οι κάρτες έχουν πολύ μικρές διαφορές αγόρασε μία 2080 που ενσωματώνει το RTX. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TRIB3 said:

καλα με δουλευετε  σας  ειπα ότι  την δευτερα θα κανω αγορα της  οθονης και πρεπει να αγορασω και μια νεα καρτα

 

και σας μιλησα  ευγενικα και  πολιτισμένα και εσεις με ειρωνεύεστε ;;

 

πουλατε ειρωνεια στα μουτρα μου;

την  φατσα μου  την  βλεπετε; εγω σας  ειρωνευτηκα  απλα ζητησα την  βοηθεια σας

Φίλε μου μπορείς να μας κάνεις report :p

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, TRIB3 said:

μπορει να θεωρηθεi  μειονέκτημα  που η 2080 εχει μονο 8 vram σε σχεση με την  1080 τι  που εχει 11 vram:  για 1440π παντα εννοω

Άλλη αρχιτεκτονικη η μία και άλλη η άλλη. Μιλάω για τον τύπο της μνήμης. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος TRIB3 έγραψε:

καλα με δουλευετε  σας  ειπα ότι  την δευτερα θα κανω αγορα της  οθονης και πρεπει να αγορασω και μια νεα καρτα

 

και σας μιλησα  ευγενικα και  πολιτισμένα και εσεις με ειρωνεύεστε ;;

 

πουλατε ειρωνεια στα μουτρα μου;

την  φατσα μου  την  βλεπετε; εγω σας  ειρωνευτηκα  απλα ζητησα την  βοηθεια σας

Η φάτσα σου είναι ανθυγιεινή. 

Και επειδή πουλάς και τρελίτσα, θα γίνω και γω ανθυγιεινός: αυτό είναι (ή μήπως εινε;) το 166 προφίλ σου; Έχω χάσει το μέτρημα. Μπορείς να περάσεις πιο δημιουργικά (ή πιο καλύτερα, που λες και συ) τον ελεύθερό σου χρόνο. Πέταξε βελάκια σε μια φωτογραφία σου. Να, αυτή του προφίλ σου είναι ό,τι πρέπει.

Μίλα μόνος σου. Μάθε αν το είναι είναι πράγματι είναι ή είνε. 

Σου δίνω ιδέες. 

Στο έχω γράψει και παλαιότερα: τρολάρεις; Ε, θα σε τρολάρουμε και μεις.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος TRIB3 έγραψε:

σε γνωρίζω από κοντα  για να μου την λες;; με  γνωρίζεις/.΄΄;;;

 

1) η φατσα σου πως ειν娨;;

εχεις  κολληματα  φιλε 

2)πιο εινε το πρόβλημα σου;; πεθαμενε λαζαρε ετσι δεν αποκαλεισε στο user name sou΄΄;

1) Πολύ χειρότερη απ' τη δική σου. Σε ζηλεύω. 

2)Αυτό με ρωτούσε κι ο Bruce Willis και είδες πού κατέληξε. Έβλεπε dead people.

Το ερώτημα είναι εσύ πώς αποκαλείσαι; Ε, mohamad, TRIB3, Περικλή.... και άλλα που ξεχνάω τώρα. 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος TRIB3 έγραψε:

το κανονικο μου εινε  γιωργος φιλε μου στην κανονικη μου ζωη

Είσαι και ψεύτης. Παλαιότερα, μας έλεγες ότι σε λένε Δημήτρη. Anyway, κακώς ασχολούμαστε μαζί σου. Ας κλειδωθεί το θέμα, για να τελειώσει το πανηγύρι. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Καλα εσυ που το βρηκες απο ποιον εκλεψε τη φωτογραφια? Haxx0r?

Προφανώς έβαλε τη φωτό κάποιου άλλου για να δείχνει σοβαρός.

Προσωπικά τον Ραθώση δεν τον γνωρίζω αλλά ο άνθρωπος είναι τυπογράφος, γύρω στα 50 (μιας και αποφοίτησε το 1992 από τη Σιβιτανίδειο).

Όσο για τη φωτογραφία υπεύθυνος είναι ο Αρτέμης.

 

1727365545_.png.3589c6ca1303e9fbde5840b25d2dcf76.png

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Σε μηχανή χαιδεμβέργη δουλέυει ή ψηφιακές; Οι εκτυπώσεις οφσετ που παίρνουν μελάνια είναι τετραχρωμία, ξέχασες το κίτρινο φίλε.

Εσύ τι κάνεις; Πλένεις τους κύλινδρους του νερού, τα καουτσούκ και τους τσίγκους;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.