Jump to content



Αγορά νέας τηλεόρασης 43',49' ή 55' ιντσών..;;;


Recommended Posts

Το έχω καταλάβει και από τις κριτικές του ότι αξίζει τα λεφτά του το συγκεκριμένο μοντέλο αλλά το βλέπω κάπως δύσκολο να πέσει η τιμή του. Δεν έχω τίποτε άλλο να κάνω από το να περιμένω λίγες μέρες έμειναν αλλά πρέπει να έχω και εναλλακτική επιλογή..!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Sakis007 έγραψε:

Το έχω καταλάβει και από τις κριτικές του ότι αξίζει τα λεφτά του το συγκεκριμένο μοντέλο αλλά το βλέπω κάπως δύσκολο να πέσει η τιμή του. Δεν έχω τίποτε άλλο να κάνω από το να περιμένω λίγες μέρες έμειναν αλλά πρέπει να έχω και εναλλακτική επιλογή..!!!

Καλησπερα, εχε υπ'' οψην αυτες τις ημερες τις προσφορες που θα υπαρχουν μηπως σταθεις τυχερος και βρεις καποιο καλο deal ?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Sakis007 έγραψε:

Πώς σου φαίνεται η συγκεκριμένη μάρκα euaggelos71 γιατί δεν υπάρχουν αρκετές απόψεις στο διαδίκτυο για να είμαι σίγουρος..!!!!

Δεν εχω καποια εμπεριστατωμενη αποψη για την εταιρεια που ηταν χορηγος του προσφατου Μουντιαλ, επειδη υπαρχει καταστημα Γερμανος στον τοπο διαμονης ρωτησε εαν υπαρχει σαν εκθεμα και περασε να την δεις για να εχεις πιο σαφεστατη εικονα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Sakis007 έγραψε:

Αυτή η SAMSUNG  euaggelos71  πώς σου φαίνεται..;;; https://www.e-shop.gr/tv-samsung-ue49nu7172-49-led-ultra-hd-smart-wifi-p-PER.152404

Καλησπέρα, δεν έχω κάποια εκτίμηση, δυστυχώς με αυτές οι σειρές των μοντέλων που αλλάζουν τρεις την ώρα. 

Νομίζω ότι οι προσφορές που αξίζουν είναι και σε μεγάλες ίντσες και στα premium μοντέλα των εταιριών, εκεί όμως το μπάτζετ ξεφεύγει, κατά την γνώμη μου ή συμβιβάζεσαι με μια αξιόπιστη επιλογή η ανεβάζεις τον πήχη και περιμένεις τις γιορτές που πάλι θα βγουν προσφορές. 

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο με όσα λές γιατί τους ενδιαφέρει να ''φύγουν'' τα μοντέλα από 1000 ευρώ και πάνω και στα πιο ''οικονομικά'' οι προσφορές  είναι λιγότερες και σε μάρκες που πιστεύω ότι δεν αξίζουν να τις κοιτάει κανείς. Αξιόπιστη επιλογή για μένα είναι η αγορά μιας Samsung ή μιας Sony. Εκτός από τον συμβιβασμό που ανέφερες υπάρχει και ο συμβιβασμός για τις ίντσες. Πιστεύεις ότι θα υπάρχουν καλύτερες προσφορές στις γιορτές και περισσότερα μοντέλα..;;;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Sakis007 έγραψε:

Έχεις δίκαιο με όσα λές γιατί τους ενδιαφέρει να ''φύγουν'' τα μοντέλα από 1000 ευρώ και πάνω και στα πιο ''οικονομικά'' οι προσφορές  είναι λιγότερες και σε μάρκες που πιστεύω ότι δεν αξίζουν να τις κοιτάει κανείς. Αξιόπιστη επιλογή για μένα είναι η αγορά μιας Samsung ή μιας Sony. Εκτός από τον συμβιβασμό που ανέφερες υπάρχει και ο συμβιβασμός για τις ίντσες. Πιστεύεις ότι θα υπάρχουν καλύτερες προσφορές στις γιορτές και περισσότερα μοντέλα..;;;

Η δικη μου τηλεοραση αγορα αρχες του ετους εχει χασει 150 ευρω απο την αρχικη, στο Σκτρουτζ βεβαια στην πιο προσιτη τιμη δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα.

https://www.skroutz.gr/s/11524375/Samsung-UE49MU6400.html#sku_review_250536 δεν με πειραζει αυτο αναμενομενο θα ελεγα στα ειδη τεχνολογιας οσο το θεμα με το backlight bleeding, στις γιορτες σιγουρα θα βγουν προσφορες να μην πω και καλυτερες και λογω των εξτρα χρηματων που θα δει αρκετος κοσμος στον λογαριασμο του μερισμα αναδρομικα κτλπ που ενα μερος καταληγουν σε τεχνολογικες αγορες, εγω θα ελεγα να βαλεις ηδη τα μοντελα που σε ενδιαφερουν υπο ελεγχο τιμων και μολις βρεις καποια πραγματικα συμφερουσα προχωρας, εξαλλου η τηλεοραση ανηκει στις αγορες που θα μαε βγαλουν καποια ετη σε αντιθεση με κινητα.

Link to comment
Share on other sites

Aυτό πιστεύω και εγώ, μπορεί να έχω ανάγκη από τηλεόραση αλλά δε θέλω να πάρω κάποια για να μην την αλλάξω σε 2 χρόνια γι αυτό κάνω υπομονή ακόμα και με τις προσφορές που βλέπω δεν είμαι ικανοποιημένος. Ωραίο μοντέλο έχεις και αξιόλογο..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Sakis007 έγραψε:

Aυτό πιστεύω και εγώ, μπορεί να έχω ανάγκη από τηλεόραση αλλά δε θέλω να πάρω κάποια για να μην την αλλάξω σε 2 χρόνια γι αυτό κάνω υπομονή ακόμα και με τις προσφορές που βλέπω δεν είμαι ικανοποιημένος. Ωραίο μοντέλο έχεις και αξιόλογο..!!!!

Ευχαριστω πολυ Σακη ? για την 55΄ ημουν αρχικα αλλα φοβομουν μην εχω θεμα με την τοποθετηση στον χωρο, τελικα ανετα την επαιρνε αλλα ειχα κανει την αγορα και λογω εκπτωσης 100 ευρω απο την αρχικη, ενας σημαντικος παραγοντας ειναι και η διαταξη του χωρου που θα τοποθετηθει ωστε να δενει αρμονικα με τον χωρο.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα, πιστεύω ότι η αγορά μιας καλής τηλεόρασης παραμένει ''καλή'' και μετά από δυο χρόνια. Αν μας καλύπτει δεν υπάρχει λόγος να ανησυχούμε. Η περίπτωση η δική μου είναι παρόμοια ξέρω ότι φθάνει κοντά στις δικές σου ίντσες αλλά οι τιμές δεν βοηθάνε ακόμα. Στο τέλος ή ίντσες θα ''κόψεις΄΄ ή ποιο άγνωστη μάρκα θα πάρεις ή θα περιμένεις να κατέβει η τιμή του μοντέλου που θές αρκεί βέβαια να υπάρχει έως τότε διαθέσιμο και να έχεις υπομονή να περιμένεις. Η τηλεόραση είναι πιστεύω περισσότερο απαραίτητη από ένα κινητό..!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.