Jump to content



Ιστοσελίδα πώλησης επεξεργαστών στην Αμερική


Τσιλιμπηθρας

Recommended Posts

Λοιπόν να πάρουμε τα πράγματα από την αρχή:nerd:.ένα αδερφάκι μου έρχεται απο την Αμερική για το Πάσχα και θέλω να μου φέρει έναν επεξεργαστή, τον AMD 64bit 3800+ E3(venice).Ποιο είναι το πρόβλημα μου, το πρόβλημα είναι πως δεν ξέρω κάποια διεύθυνση μαγαζιού στην Αμερική η οποία να πουλάει επεξεργαστές αλλά και να στέλνει με αντικαταβολή. Σας παρακαλώ σε μια βδομάδα έρχεται:bye: βοηθήστε!!!:cry: :bye: :rip:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον άργησες γιατί μέσα σε μια εβδομάδα είναι λίγο δύσκολο να κάνει παραγγελία και να παραλάβει κιόλας. Venice δεν έχει στο newegg (και ούτε πρόκειται για τις επόμενες δυο εβδομάδες) και λίγο δύσκολο να βρει τελευταία στιγμή από άλλα πιο "ψαγμένα" καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Σήμερα, στις 18:14]

http://www.pricewatch.com/

ΓιαγκΤ σε ευχαριστώ πάρα πολύ!:worship: :worship: λοιπόν τα ξανάλεμε σε δυο βδομάδες όταν θα έχω στα χέρια μου τον venice:flex:.Ευχαριστώ όσους διαβάσανε τις μπουρδ...εεε αυτά που έγραφα και δεν μπορούσαν να με βοηθήσουν. I'l be back;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από tristeno [17-04-2005 19:24]

Δεν σε απογοητεύω αλλά venice πριν το Πάσχα δεν πρόκειται να βρεις όπου και να ψάξεις ONLINE. Αυτοί που κυκλοφορούν προέρχονται από "αλλού" ;-)

Από που είναι το "αλλου" για εμας που δεν ξέρουμε;

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τσιλιμπηθρας [17-04-2005 19:30]

ΓιαγκΤ σε ευχαριστώ πάρα πολύ!:worship: :worship: λοιπόν τα ξανάλεμε σε δυο βδομάδες όταν θα έχω στα χέρια μου τον venice

Ακόμα περιμένουμε :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno [07-05-2005 04:34]

Ακόμα περιμένουμε :wassat:

Sorry αλλά θα σας κάνω να περιμένετε ακόμα περισσότερο και όχι για Venice αλλά για έναν 4000+ ο οποίος θα κατευθάσει σε κανά μήνα (εμένα δε με χαλάει γιατί θα πληρώσω τα μισά :p ). θα ψάξω να πουλήσω τον barton mobo και μνημες καμία 170αρια ευρο και θα βάλω πάνω μια OCZ platinum edition 512αρα τον 64bit 4000+ και κανά mobo gigabyte ή Asus και την βολέψαμε για αυτό το καλοκαίρι:cool: !!!

Sorry αν σας απογοήτευσα και εγώ έναν Venice ήθελα αλλά δεν μου έκατσε :whistling

Link to comment
Share on other sites

Τι μας νοιάζει εμάς βρε πότε θα πάρεις CPU. Απλά να μην λέμε ότι μας κατέβει χωρίς να έχουμε ιδέα.

Όσο για τον 4000 όταν τον πάρεις θα είναι πια παλιοοοοοοοός. (αυτοί που γνωρίζουν, ξέρουν για τι πράγμα μιλάω) οπότε βολέψου με κανα 3000 να γλιτώσεις και κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno [Σήμερα, στις 17:29]

Τι μας νοιάζει εμάς βρε πότε θα πάρεις CPU. Απλά να μην λέμε ότι μας κατέβει χωρίς να έχουμε ιδέα.

Όσο για τον 4000 όταν τον πάρεις θα είναι πια παλιοοοοοοοός. (αυτοί που γνωρίζουν, ξέρουν για τι πράγμα μιλάω) οπότε βολέψου με κανα 3000 να γλιτώσεις και κάτι.

Ξέρω για τι μιλάς Mr. Μιλάς για τους διπύρηνους:cool: .τώρα τι να σου πω για διπύρηνο δεν έχω ακούσει και πολλές πληροφορίες και δεν νομίζω ο 4000+ να είναι παλιοοοοοοοοοοοοός τον Ιούνιο ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno [Σήμερα, στις 17:29]

Τι μας νοιάζει εμάς βρε πότε θα πάρεις CPU. Απλά να μην λέμε ότι μας κατέβει χωρίς να έχουμε ιδέα.

Όσο για τον 4000 όταν τον πάρεις θα είναι πια παλιοοοοοοοός. (αυτοί που γνωρίζουν, ξέρουν για τι πράγμα μιλάω) οπότε βολέψου με κανα 3000 να γλιτώσεις και κάτι.

Έχει δίκιο ο tristeno.Μπορεί ο 4000 να μην είναι παλιός τότε αλλά μην περιμένεις ισάξιες επειδόσεις ακόμα και με το πιο φτηνό διπύρηνο επεξεργαστή.Οπότε καλύτερα να περιμένεις λιγάκι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τσιλιμπηθρας [Σήμερα, στις 22:22]

Ξέρω για τι μιλάς Mr. Μιλάς για τους διπύρηνους:cool: .τώρα τι να σου πω για διπύρηνο δεν έχω ακούσει και πολλές πληροφορίες και δεν νομίζω ο 4000+ να είναι παλιοοοοοοοοοοοοός τον Ιούνιο ;)

Όπως νόμιζες ότι θα είχες Venice το Πάσχα ;)

Κράτα τα λεφτά και πάρε καλές μνήμες ή καμμιά καλή κάρτα γραφικών.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.