Jump to content


GAMES from MICROSOFT STORE


velipsi

Recommended Posts

Παίδες  καλησπέρα  ...ένα  απλό  ερώτημα  γιατί  πολλά  από   τα  παιχνίδια  που  κατεβάζω  από  MICROSOFT STORE  δεν  μου  παίζουν   ...εν  γενικά  με  οrigin  και   steam  δεν  έχω  κανένα  πρόβλημα  ..μήπως  πρέπει  να κάνω  κάποια  ρύθμιση  (μπαίνουν  στην  εισαγωγική  εικόνα  και  μετά  κλείνουν )

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εγώ κατέβασα πρόσφατα το ντέμο του forza horizon και στην αρχή μου φάνηκε ότι κολλούσε . Πρέπει να περιμένεις λίγο να κάνει launchτο παιχνίδι. Για δες εαν είναι αυτό .  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 19/12/2018 at 11:27 ΜΜ, το μέλος velipsi έγραψε:

Παίδες  καλησπέρα  ...ένα  απλό  ερώτημα  γιατί  πολλά  από   τα  παιχνίδια  που  κατεβάζω  από  MICROSOFT STORE  δεν  μου  παίζουν   ...εν  γενικά  με  οrigin  και   steam  δεν  έχω  κανένα  πρόβλημα  ..μήπως  πρέπει  να κάνω  κάποια  ρύθμιση  (μπαίνουν  στην  εισαγωγική  εικόνα  και  μετά  κλείνουν )

 

ευχαριστώ

Τα παιχνίδια από το MS Store πρέπει να τα τρέχεις από την συντόμευση στο start menu, αυστηρά. Δημιουργείται μόνη της. Προσφάτως αγόρασα το Gears of war 4, και δεν έχω κανένα θέμα, ούτε είχα θέμα με το DEMO του Forza Horizon 4.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

kαλημέρα , κατέβασα το Forza Horizon 4 με την προσφορά απο το gamepass και κρασάρει και με πετάει στο desktop. έβαλα τους τελευταίους drivers  αλλά το πρόβλημα παραμένει . με πετάει όταν πατάς continue και σου βγάζει την εικόνα με το gamepad xbox. φορτώνει το παιχνίδι και κρασάρει στο desktop.

έχω ψάξει αλλά δεν μπορώ να βρώ λύση. υπάρχει καμιά βοήθεια?

Έγινε επεξεργασία από jordanis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.