Jump to content



SOS παρακαλώ τις γνώσεις σας...


eliasmao

Recommended Posts

1 hour ago, eliasmao said:

20 λεπτα δουλεψε και παπαλα.. καινούργιο τού κουτιού.. seasonic.. κορυφαία....

Δεν μπορεις να κρινεις με ενα κομματι που δεν δουλευει οτι κατι δεν ειναι καλο,απλα εχεις νευρα τωρα και ειναι απολυτα φυσιολογικο....................

Που να δεις πιο παλια τι τραβαγαμε με τις μνημες...............

Εχω παει βολτες απο κορυδαλλο αθηνα με το λεωφορειο..................

Υπομονη και με το καλο να το φτιαξεις να γουσταρεις.........

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Νομίζω είναι με 12 χρόνια εγγύηση αυτό, σωστά; Έτσι κι αλλιώς θα στο αλλάξουν. Μακάρι να έχουν διαθέσιμο άμεσα.

 

ναι με 12 ειναι... το εχω βρει διαθεσιμο σε αλλο καταστημα.. και θα ζητησω πιστωτικο απο εκει που το πηρα για να παρω κατι αλλο.. διοτι δεν το εχουν διαθεσιμο..

 

Μία ώρα πριν, το μέλος alexcrx έγραψε:

Δεν μπορεις να κρινεις με ενα κομματι που δεν δουλευει οτι κατι δεν ειναι καλο,απλα εχεις νευρα τωρα και ειναι απολυτα φυσιολογικο....................

Που να δεις πιο παλια τι τραβαγαμε με τις μνημες...............

Εχω παει βολτες απο κορυδαλλο αθηνα με το λεωφορειο..................

Υπομονη και με το καλο να το φτιαξεις να γουσταρεις.........

Κορυφαια εταιρεια δεν το συζηταω... απλα σπαστικα λιγακι...πρωτη φορα εδωσα τοσα λεφτα για psu και δεν αντεξε ουτε ωρα....

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος eliasmao έγραψε:

Κορυφαια εταιρεια δεν το συζηταω... απλα σπαστικα λιγακι...πρωτη φορα εδωσα τοσα λεφτα για psu και δεν αντεξε ουτε ωρα....

Το λες και γκαντεμιά.

 

πριν 3 λεπτά, το μέλος eliasmao έγραψε:

ναι με 12 ειναι... το εχω βρει διαθεσιμο σε αλλο καταστημα.. και θα ζητησω πιστωτικο απο εκει που το πηρα για να παρω κατι αλλο.. διοτι δεν το εχουν διαθεσιμο..

 

Επιστροφή χρημάτων γιατί όχι; 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Το λες και γκαντεμιά.

 

Επιστροφή χρημάτων γιατί όχι; 

DOA 7ημερες εχει το καταστημα που το πηρα.. οποτε ειμαι εκτος και θα παει για τσεκ-απ λογικα. Αν δεν μου κοψουν πιστωτικο μολις μου φερουν το καινουργιο λογικα θα το πουλησω..

Link to comment
Share on other sites

Δήλωση υπαναχώρησης (RMA) θα κάνεις. Ε λογικά ναι, θα το ελέγξουν και μπορεί να γίνει επιστροφή χρημάτων. 

πριν 42 λεπτά, το μέλος eliasmao έγραψε:

ν δεν μου κοψουν πιστωτικο μολις μου φερουν το καινουργιο λογικα θα το πουλησω..

Δεν το βρίσκω λογικό. Γιατί να το κάνεις; Επειδή δεν δούλεψε μία παρτίδα και στάθηκες άτυχος, δεν σημαίνει πως όλα θα είναι έτσι :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Δήλωση υπαναχώρησης (RMA) θα κάνεις. Ε λογικά ναι, θα το ελέγξουν και μπορεί να γίνει επιστροφή χρημάτων. 

Δεν το βρίσκω λογικό. Γιατί να το κάνεις; Επειδή δεν δούλεψε μία παρτίδα και στάθηκες άτυχος, δεν σημαίνει πως όλα θα είναι έτσι :) 

Γιατι θα παρω το ιδιο αυριο απο αλλο μαγαζι που το εχει διαθεσιμο... μεχρι να μου το φερει το yellow-μαγαζο ... αν το φερει γιατι πλεον δεν το εχει στον καταλογο του.

πριν 37 λεπτά, το μέλος slalom έγραψε:

Δοκιμασες να αποσυνδεσεις ολα τα καλωδια απο το PSU για λιγη ωρα?

Το δοκιμασα ναι...το ειχα εκτος κανα 3ωρο...

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος rory έγραψε:

Τυχαίνουν αυτά.Μονο με μνήμη δεν μου έχει συμβεί αυτό. ?

@eliasmao Αυτό με το διακόπτη για να κάνει ρισετ το δοκίμασες;

οχι.. μονο βραχυκυκλωμα του εκανα..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.