Jump to content



Το πρότζεκτ μας


SotosLg

Recommended Posts

Καλησπέρα φίλοι μου και modders! Είμαι ο Σωτήρης. Κάνω case modding απο το 2004 και τώρα τελευταία έχω ξεκινήσει ένα πρότζεκτ με τον μαθητευόμενό μου να δείξουμε αναλυτικά τα case mods που κάνουμε σε βίντεο, είτε σε timelapse είτε σε κανονική ροή. Θα χαρούμε πολύ να δείτε το κανάλι μας αν σας ενδιαφέρει και γιατί όχι να ενημερώνεστε τακτικά για τα updates μας. Δεν βρήκα άλλη κατηγορία και αν παραβιάζει κανόνες παρακαλώ τους διαχειριστές η μοντς να το μεταφέρουν εκεί που πρέπει....όχι όμως στα σκουπίδια....χιχιχιχι....δεν θέλω να νομίσετε οτι ζητιανεύω για subscribes ή τίποτα άλλο, ο στόχος μου είναι απλά να σας δείξουμε αυτό που κάνουμε και αν σας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο να ενημερώνεστε. Πείτε μου τί θέματα θα θέλατε να δείτε σε αυτό που ξεκινάμε! Θα χαρώ να σας ακούσω!

 

Greek Case Modding Workshop

Έγινε επεξεργασία από SotosLg
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kpetros said:

Κατι πιο διακριτικο παιζει ? ? Παραγγελιες δεχεσαι ? 

Εξαρταται τι εννοεις διακριτικο....ο απωτερος σκοπος μου ειναι να το κανω επαγγελμα γιαυτο αποφασισα να κανω αυτην την κινηση....ξερω εχει ξαναγινει απο τον κοπριτη αλλα τωρα ειναι λιγο διαφορετικα....φυσικα και δεχομαι παραγγελιες!

 

 

Ειχα αποσυρθει λιγα χρονια η αληθεια απο την σκηνη ειναι λογω προβληματων τα οποια δεν ειναι για κοινη συζητηση (οποτε θες μπορω να στα πω κατ ιδιαν) και αναζητησα την τυχη μου στο εξωτερικο αλλα και παλι δεν ειδα προκοπη αλλα παρολα αυτα εκανα και κανω αυτο που αγαπαω, να εκφραζομαι μεσα απο αυτο και να αναζητω νεα πραματα θα οποια θελω να τα δειξω τωρα στο ελληνικο κοινο γιατι εξω ειναι ανεπιδεκτοι μαθησεως και εδω εχουν πιο πολυ μερακι, οι δικοι μας. Θελω μεσα απο αυτο το προτζεκτ να δειξω τι ειναι το case modding για εμενα και πως το κανω και γιατι οχι να το κανω και επαγγελμα! Γιατι ελευθερως ελαβα, ελευθερως θα δωσω!

Έγινε επεξεργασία από SotosLg
Link to comment
Share on other sites

Πλεον και να θες , το αγριο βαψιμο δεν συμβαδιζει με τα κομματια των υπολογιστων που ακομα και στις φτηνες εκδοσεις ειναι κοσμηματα . 

Ασε που μονο αυτο δεν μπορει να θεωρηθει modding , παρε ενα κουτι παλιο και μεταφορφωσε το σε κατι αλλο , px wall mount  . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, kpetros said:

Πλεον και να θες , το αγριο βαψιμο δεν συμβαδιζει με τα κομματια των υπολογιστων που ακομα και στις φτηνες εκδοσεις ειναι κοσμηματα . 

Ασε που μονο αυτο δεν μπορει να θεωρηθει modding , παρε ενα κουτι παλιο και μεταφορφωσε το σε κατι αλλο , px wall mount  . 

Σίγουρα, γι'αυτό δεν μου αρέσει να μονταρω καινούργια κουτιά παρά μόνο παλιά σχετικά 5ετιας η και 10ετιας.... εξάλλου όπως ξέρεις είμαι της outside of the box σκέψης, μαρεσει δηλαδή να κάνω αυτό που σκέφτομαι όσο άγριο και να είναι.... αυτό το κάτι διαφορετικό

Έγινε επεξεργασία από SotosLg
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.