Jump to content



Update software??


Recommended Posts

Γειά χαρά σε όλους..
Σε ενα pc νομίζω οτι κάτι λείπει απο drivers...Δεν εχω ιδέα τι μπορεί να είναι κανει διάφορα κουλά.
Δεν θα ήθελα να εστιάσουμε στο τι κάνει γιατι είναι αλλη κουβέντα αλλα για το εαν υπάρχει κάποιο software ΣΩΣΤΟ που να κάνει search 
ΟΤΙ driver μπορεί να λειπει απο το pc...Να κάνει scan δλδ τα πάντα και να σου λεει αν λείπει κάτι και τι είναι αυτό.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gregorypeg1000 said:

Προσωπικά χρησιμοποιώ το  3DPChip και δεν με έχει απογοητεύσει

Τέλεια.ΤΟ δοκιμάζω σε ένα αλλο pc τώρα..Βρήκε πράμα.!Περιμένω πως και πως να το τρέξω στο άλλο.
Αν κάποιος ξέρει και κάποιο αλλο Prog που θεωρέι καλύτερο η εν πάση περιπτώση πολύ καλό γιατι εκείνος το δουλεύει..Ασ το γράψει.

Ευχαριστώ

BTW αυτο που μου πρότινε-εβγαλε και κατέβασα λεει αυτό...
"The driver being installed is not validated for this computer .Please obtain the appropriate driver from the computer manufacturer.
Setup will exit."
Εχασε την εμπιστοσύνη μου κιόλας...:/

Έγινε επεξεργασία από Staxtis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 3/17/2019 at 10:48 PM, eleozz said:

https://sdi-tool.org/download/

 

open source, το δουλεύω σε επαγγελματικό επίπεδο πάνω από ένα χρόνο τώρα και είναι απίστευτο.

Το κατέβασα μόλις.Θα το δοκιμάσω..Thank you
 

Έγινε επεξεργασία από Staxtis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 14 ώρες, το μέλος bassplayer έγραψε:

εγώ βρήκα κατά λάθος ότι η τελευταία έκδοση του ccleaner έχει software updater...

Το Ccleaner βγάζει updates για τα προγράμματα που έχεις εγκατεστημένα. Όχι για τους οδηγούς (drivers) του συστήματος που λένε πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.