Jump to content


Headset wireless επιλογή!


Recommended Posts

Θέλω ένα headset καλό για gaming, ταινίες κτλ.

Σημαντικό να μην ενοχλεί αυτόν που φοράει γυαλιά!!!Είμαι ανάμεσα σε Logitech g533,Corsair void pro.

Max 110 ευρώ!Άμα έχετε ένα προτείνετε κάτι άλλο, ελεύθερα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο καλά όσο λένε?αναμεσα στα 3 αυτά δλδ αυτό?το βλέπω το πλαίσιο το έχει σε καλή έκπτωση

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος etien4 έγραψε:

Είναι τόσο καλά όσο λένε?αναμεσα στα 3 αυτά δλδ αυτό?το βλέπω το πλαίσιο το έχει σε καλή έκπτωση

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Προσωπικά σε αυτά θα πήγαινα..

Παίζει να είναι κ τα επόμενα ακουστικά μου αν πάω σε wireless

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιγω νεο θεμα,

 

Υπαρχουν ακουστικα που να ειναι και wireless και με καλωδιο?

 

Χρηση περισσοτερο movies και μουσικη. Να τα συνδεω ας πουμε και ΤV για να μην πριζω τριγυρω, αλλα να μπορω να κατσω και μια μερα αυτονομα στο pc χωρις να εχω στον νου μου την μπαταρια... .

 

Ενδιαφερομαι για καποια απο 100 - 180, απο public γιατι εχω ενα πιστωτικο.

 

gaming και φρου φρου αδιαφορα. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, GeorgeVasil said:

Για να μην ανοιγω νεο θεμα,

 

Υπαρχουν ακουστικα που να ειναι και wireless και με καλωδιο?

 

Χρηση περισσοτερο movies και μουσικη. Να τα συνδεω ας πουμε και ΤV για να μην πριζω τριγυρω, αλλα να μπορω να κατσω και μια μερα αυτονομα στο pc χωρις να εχω στον νου μου την μπαταρια... .

 

Ενδιαφερομαι για καποια απο 100 - 180, απο public γιατι εχω ενα πιστωτικο.

 

gaming και φρου φρου αδιαφορα. 

 

Εχω δει αυτα https://www.public.gr/product/gaming/pc-controllers/audio/steelseries-arctis-7-gaming-headset-mayro-2019-edition/prod9360581pp/

 

https://www.rtings.com/headphones/reviews/steelseries/arctis-7-2019-edition-wireless

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, GriGaS said:

Θες bluetooth ή κάποιο proprietary σύστημα επικοινωνίας;

 

Τι εννοεις?

 

1.Θελω να μπορω να δω μια ταινια στην ΤV χωρις να ενοχλω αλλους (ασυρματα), (εχω Raspberry με KODI)

2.Θελω και κατι για να εχω στο PC αντι των ηχειων (παλι για μην ενοχλω) αλλα να μην νοιαζομαι για μπαταρια.(Youtube/Music/Movies)

3.Gaming αδιαφορο.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, GriGaS said:

Εννοω εαν θες Bluetooth ή με κάποιο usb dongle. Γιατί εφόσον θες ασύρματα σε tv μάλλον για Bluetooth  σε βλέπω... 

 

USB Dongle του ιδίου ΣΕΤ δηλαδη?

 

Αν καταλαβα καλα οχι. Δεσμευτικο δεν ειναι? καλυτερα μπλε δοντι.

Link to comment
Share on other sites

O λόγος που ρώτησα είναι ότι τα Steelseries που ανέφερες παραπάνω δεν είναι bluetooth. Σε κάθε περίπτωση, οι επιλογές στο Public είναι αρκετά περιορισμένες. Τα Arctis 3 της Steelseries που πληρούν τις απαιτήσεις σου, τα έχει παράλογα ακριβά σε σχέση με τις τιμές που βλέπω στο skroutz. Έχει όμως αρκετά μοντέλα της JBL και της Marschal στα χρήματα που λες ότι διαθέτεις (για τα οποία δηλώνω πλήρη άγνοια ως προς το εάν αξίζουν)

 

Για ρίξε μια ματιά και τα ξαναλέμε.

 

Παρεπιπτόντως, για τη δουλειά που τα θες, εγώ χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια τα P402 της Arctic. Βλέπω σε καλή τιμή στο amazon τα πιο καινούργια P612. Mήπως να τα σκεφτόσουν;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, GriGaS said:

O λόγος που ρώτησα είναι ότι τα Steelseries που ανέφερες παραπάνω δεν είναι bluetooth. Σε κάθε περίπτωση, οι επιλογές στο Public είναι αρκετά περιορισμένες. Τα Arctis 3 της Steelseries που πληρούν τις απαιτήσεις σου, τα έχει παράλογα ακριβά σε σχέση με τις τιμές που βλέπω στο skroutz. Έχει όμως αρκετά μοντέλα της JBL και της Marschal στα χρήματα που λες ότι διαθέτεις (για τα οποία δηλώνω πλήρη άγνοια ως προς το εάν αξίζουν)

 

Για ρίξε μια ματιά και τα ξαναλέμε.

 

Παρεπιπτόντως, για τη δουλειά που τα θες, εγώ χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια τα P402 της Arctic. Βλέπω σε καλή τιμή στο amazon τα πιο καινούργια P612. Mήπως να τα σκεφτόσουν;

 

35 minutes ago, GriGaS said:

Σε ευαριστω για το ενδιαφέρον! Θα δω και θα ξανα ποσταρω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα τα HyperX ,ωραίος ήχος,άνετα ειδικά με τα γυαλιά δεν καταλαβαίνεις διαφορά!

Έχει usb wifi stick και δυστυχώς δεν μπορώ να τα συνδέσω με την TV LG B7,το μόνο που με χάλασε αν και φταίω εγώ γιαυτό γτ δεν το έδωσα σημασία!

Στα 100 ευρώ είναι καλή αγορά.

Άφησα  24 ώρες περίπου να παίζει μουσική και η μπαταρία  Καραμανλής φρυδάτος!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.