Jump to content



Vodafone ή wind


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,  λήγει το συμβόλαιο μου με την cyta και δεν ξέρω τι να κάνω, να κάτσω ή να πάω προς wind;  για 24 ενδιαφέρομαι και το σταθερό δεν με χρειάζεται, απλά από αξιοπιστία η wind είναι ποιο καλή από την vodafone;   επίσης πότε μπορώ να πάω να κάνω αίτηση νέου συμβολαίου στην wind;  το συμβόλαιο είναι μέχρι της 19 Ιουνίου δεν θέλω να πληρώσω κάποιο πρόστιμο 

Link to comment
Share on other sites

Θα σου ελεγα να παρεις ενα τηλ και να ζητησεις μια προσφορα και να πεις οτι εισαι απο αλλη εταιρια. Μπορει να σου κανουν καποια εκπτωση και να ερθει στην ιδια τιμη με τους αλλους παροχους.
Εγω πληρωνα 25Ε τον μηνα για 24αρη  δωρεαν αστικα/υπερ  και προς κινητα καποια λεπτα δε θυμαμαι.

 

Link to comment
Share on other sites

Από άποψη "αξιοπιστίας" ΟΤΕ μόνο και μόνο επειδή το δίκτυο είναι δικό του και τα καλύτερα ζευγάρια τα κρατάει για πάρτη του.
Από εκεί και πέρα ότι και να βάλεις το ίδιο είναι.
Γενικά το καλύτερο που μπορείς να κάνεις από αξιοπιστία είναι να βάλεις vdsl μιας και έχει λιγότερα προβλήματα απότι οι γραμμές adsl,
μόνο και μόνο επειδή μειώνεις κατά πολύ την απόσταση που παίζεις με χαλκό.
Πάρε τηλέφωνο τη cyta και πες λήγει το συμβόλαιο μου , τι τιμή μου δίνεται για vdsl και ανανέωση. Σίγουρα θα σου κάνουν καλύτερη από αυτές που έχουν στο site.

Αλλιώς πήγαινε στο πιο φθηνό σε άλλη εταιρία

Link to comment
Share on other sites

Ο ΟΤΕ δυστυχώς και πάλι ακριβός είναι στα 25€  η wind έχει προσφορά με 19€ για 2 χρόνια συμβόλαιο,  vdsl δεν μπορώ να βάλω επίσης γιατί σε αυτή την τιμή δεν έχει και δεν πιάνω ούτε 13mbps επίσης είμαι και άνεργος θα δω τι θα γίνει, άλλα το ιντερνετ με χρειάζεται 

Link to comment
Share on other sites

Στην περιοχή σου υπάρχουν καμπίνες VDSL? Εάν ναι ποιας εταιρίας?

 

σορρυ είδα OTE είναι το πάγιο 27.5€ προφανώς δεν σε ενδιαφέρει...

Έγινε επεξεργασία από Havic
Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχώς για ΟΤΕ δεν γίνεται, άλλα και να δούλευα πάλι δεν θα πήγαινα ΟΤΕ ει ναι πολύ ακριβός για εμένα,  από την άλλη με το ζόρι θα πάω και στην wind γιατί χωρίς δουλειά όλα δύσκολα είναι,  τώρα  θα πρέπει να κλέβω ή να ζητιανεύω από τους γείτονες να με δώσουν τον κωδικό και να μπαίνω ασύρματα,  πράγμα που δεν το θέλω γιατί θα πρέπει πάλι ένα 10€ να δίνω τον μήνα, αν και βγαίνει ποιο φτηνά από όλα αυτή η λύση  

 

Τελος πάντων παιδιά,  ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας  τώρα πότε μπορώ να φύγω από τους vodafonakides;   γίνεται να πάω την δευτέρα  να κάνω το συμβόλαιο; ή πρέπει να περιμένω μετά τις 19;  για να μην πληρώσω πρόστιμο 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.